Název: |
Turnajový okruh JmTS – O pohár hejtmana JMK |
Datum: |
14.-14.08. |
Pořadatel: |
BLTC Brno (200) |
Kódové číslo: |
916657 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Tomková Hana |
Majdalenky 21 | |
63800 Brno | |
Tel. (1): |
777841499 |
E-mail: |
haspulka@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rutar Antonín | 29.05.2013 | TK Mohelnice, z.s. | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 15.03.2021 00:01:55 |
2. |
Bukalová Emily | 21.07.2013 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 15.03.2021 14:37:15 |
3. |
Landa Oskar | 22.03.2012 | TC Brno. | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 15.03.2021 19:02:40 |
4. |
Kolář Jan | 07.08.2012 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 22.03.2021 22:46:53 |
5. |
Tomek Jakub | 07.12.2012 | BLTC Brno | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 16.04.2021 18:39:34 |
6. |
Chodil Šimon | 03.03.2012 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 02.05.2021 19:31:09 |
7. |
Šimek Oliver | 27.07.2012 | TC Brno. | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 11.05.2021 08:36:35 |
8. |
Smith Peter Carl | 11.01.2013 | Tenisový klub Tesla Brno | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 03.06.2021 00:40:13 |
9. |
Gorecký Pavel Levi | 31.03.2014 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 06.06.2021 22:38:36 |
10. |
Sellner Dennis | 30.11.2012 | TC Veverská Bítýška z.s. | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 07.06.2021 07:55:33 |
11. |
Dostál Robin | 17.08.2012 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 10.06.2021 21:57:16 |
12. |
Horváth Alex | 07.02.2012 | Tenisový klub Mikulov, spolek | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 21.06.2021 21:19:43 |
13. |
Rožek Filip | 10.04.2014 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 27.06.2021 18:03:37 |
14. |
Přívara Jakub | 19.03.2012 | TC Brno. | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 18.07.2021 22:52:35 |
15. |
Bolek Jan | 28.10.2013 | TJ Brno-Komín | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 24.07.2021 20:16:12 |
16. |
Mohyla René | 06.07.2012 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 27.07.2021 11:42:39 |
17. |
Šilinek Jiří | 01.11.2012 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 04.08.2021 22:25:25 |
18. |
Pratten Luke | 12.02.2012 | TK Milo Olomouc | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 05.08.2021 13:12:12 |
19. |
Louda Petr | 02.04.2013 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje v sobotu 14.8. | 08.08.2021 21:56:09 |
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Krčková Klára | 02.07.2012 | ŽLTC Brno | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 19.03.2021 09:07:38 |
2. |
Švecová Lena | 05.02.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 28.04.2021 19:38:48 |
3. |
Kalousková Eliška | 03.06.2013 | TK AGROFERT Prostějov | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 13.05.2021 08:41:26 |
4. |
Bolebruchová Emma | 13.06.2013 | LTC Hodonín | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 23.05.2021 16:03:45 |
5. |
Nejezchlebová Veronika | 07.05.2012 | TC-MJ TENIS Líšeň | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 02.06.2021 21:32:45 |
6. |
Sypko Tabea | 13.01.2012 | TC Brno. | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 12.06.2021 14:19:54 |
7. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 16.06.2021 09:21:19 |
8. |
Ostravská Taťána | 07.08.2012 | TK Zlín | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 16.07.2021 13:20:47 |
9. |
Khýr Kateřina | 18.01.2013 | TK AGROFERT Prostějov | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 17.07.2021 20:35:33 |
10. |
Macháčková Vanesa | 19.03.2012 | TK Zlín | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 24.07.2021 22:25:17 |
11. |
Stejskalová Julie | 28.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 28.07.2021 08:39:59 |
12. |
Kováčiková Simona | 03.01.2012 | TK Gymnázium Uničov | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 01.08.2021 15:32:09 |
13. |
Bačíková Monika | 21.05.2013 | ŽLTC Brno | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 02.08.2021 16:12:00 |
14. |
Vomelová Ema | 26.04.2012 | HTK Třebíč | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 03.08.2021 17:37:25 |
15. |
Daňková Dominika | 29.03.2013 | TC Austerlitz | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 09.08.2021 16:42:54 |
16. |
Gabrielová Ema | 17.05.2013 | TJ Jiskra Strážnice | přijata do turnaje v neděli 15.8. | 12.08.2021 14:20:05 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Janoušková Karolína | 19.06.2012 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 31.07.2021 21:05:15 |
2. |
Rymeš Ivan | 14.07.2012 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno hráčem | 03.08.2021 19:07:32 |
3. |
Badinová Eliška | 05.07.2012 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 07.08.2021 22:20:57 |
4. |
Bulejka Adam | 06.09.2012 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 08.08.2021 10:02:49 |
5. |
Ježek Tomáš | 26.05.2013 | SKT Frýdlant n.O. | odhlášeno hráčem | 08.08.2021 14:34:59 |
6. |
Dovrtělová Kristýna | 01.03.2013 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 08.08.2021 21:55:43 |
7. |
Vychodilová Tereza | 22.05.2013 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 09.08.2021 10:05:14 |
8. |
Frolichová Karolína | 25.04.2013 | TK Vyškov | odhlášeno hráčem | 09.08.2021 13:18:03 |
9. |
Schamberger Sebastian | 02.11.2012 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno hráčem | 10.08.2021 01:06:34 |
10. |
Chajda Matteo | 15.08.2013 | TK Blansko | odhlášeno hráčem | 10.08.2021 20:31:23 |
11. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 10.08.2021 21:51:51 |
12. |
Stalčík Jakub | 10.09.2014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 11.08.2021 16:56:10 |
13. |
Balej Vanessa | 25.06.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 11.08.2021 21:29:28 |
14. |
Horký Damian | 14.07.2013 | D&M Tennis Academy, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 12.08.2021 14:00:46 |
15. |
Skoták Teo | 21.02.2015 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 12.08.2021 14:01:55 |
16. |
Duda Alexander | 22.03.2013 | BLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 13.08.2021 16:41:35 |
17. |
Lešingr Jiří | 28.01.2012 | TK Zlín | odhlášeno pořadatelem | 13.08.2021 16:44:15 |