# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Rutar Antonín |
29.05.2013 |
TK Mohelnice, z.s. |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
15.03.2021 00:01:55 |
2. |
Bukalová Emily |
21.07.2013 |
SK Tenis Tišnov |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
15.03.2021 14:37:15 |
3. |
Landa Oskar |
22.03.2012 |
TC Brno. |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
15.03.2021 19:02:40 |
4. |
Kolář Jan |
07.08.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
22.03.2021 22:46:53 |
5. |
Tomek Jakub |
07.12.2012 |
BLTC Brno |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
16.04.2021 18:39:34 |
6. |
Chodil Šimon |
03.03.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
02.05.2021 19:31:09 |
7. |
Šimek Oliver |
27.07.2012 |
TC Brno. |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
11.05.2021 08:36:35 |
8. |
Smith Peter Carl |
11.01.2013 |
Tenisový klub Tesla Brno |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
03.06.2021 00:40:13 |
9. |
Gorecký Pavel Levi |
31.03.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
06.06.2021 22:38:36 |
10. |
Sellner Dennis |
30.11.2012 |
TC Veverská Bítýška z.s. |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
07.06.2021 07:55:33 |
11. |
Dostál Robin |
17.08.2012 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
10.06.2021 21:57:16 |
12. |
Horváth Alex |
07.02.2012 |
Tenisový klub Mikulov, spolek |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
21.06.2021 21:19:43 |
13. |
Rožek Filip |
10.04.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
27.06.2021 18:03:37 |
14. |
Přívara Jakub |
19.03.2012 |
TC Brno. |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
18.07.2021 22:52:35 |
15. |
Bolek Jan |
28.10.2013 |
TJ Brno-Komín |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
24.07.2021 20:16:12 |
16. |
Mohyla René |
06.07.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
27.07.2021 11:42:39 |
17. |
Šilinek Jiří |
01.11.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
04.08.2021 22:25:25 |
18. |
Pratten Luke |
12.02.2012 |
TK Milo Olomouc |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
05.08.2021 13:12:12 |
19. |
Louda Petr |
02.04.2013 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
přijat do turnaje v sobotu 14.8. |
08.08.2021 21:56:09 |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krčková Klára |
02.07.2012 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
19.03.2021 09:07:38 |
2. |
Švecová Lena |
05.02.2012 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
28.04.2021 19:38:48 |
3. |
Kalousková Eliška |
03.06.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
13.05.2021 08:41:26 |
4. |
Bolebruchová Emma |
13.06.2013 |
LTC Hodonín |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
23.05.2021 16:03:45 |
5. |
Nejezchlebová Veronika |
07.05.2012 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
02.06.2021 21:32:45 |
6. |
Sypko Tabea |
13.01.2012 |
TC Brno. |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
12.06.2021 14:19:54 |
7. |
Adamcová Veronika |
27.06.2012 |
TO SK Žamberk |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
16.06.2021 09:21:19 |
8. |
Ostravská Taťána |
07.08.2012 |
TK Zlín |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
16.07.2021 13:20:47 |
9. |
Khýr Kateřina |
18.01.2013 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
17.07.2021 20:35:33 |
10. |
Macháčková Vanesa |
19.03.2012 |
TK Zlín |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
24.07.2021 22:25:17 |
11. |
Stejskalová Julie |
28.06.2014 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
28.07.2021 08:39:59 |
12. |
Kováčiková Simona |
03.01.2012 |
TK Gymnázium Uničov |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
01.08.2021 15:32:09 |
13. |
Bačíková Monika |
21.05.2013 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
02.08.2021 16:12:00 |
14. |
Vomelová Ema |
26.04.2012 |
HTK Třebíč |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
03.08.2021 17:37:25 |
15. |
Daňková Dominika |
29.03.2013 |
TC Austerlitz |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
09.08.2021 16:42:54 |
16. |
Gabrielová Ema |
17.05.2013 |
TJ Jiskra Strážnice |
|
|
|
přijata do turnaje v neděli 15.8. |
12.08.2021 14:20:05 |