Název: |
Loko Baby Tour 2023 I. |
Datum: |
10.-10.12. |
Pořadatel: |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (500) |
Kódové číslo: |
906515 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bc. Vladyka Jan |
Květná 27 | |
32600 Plzeň | |
Tel. (1): |
775 996 587 |
E-mail: |
TSLoko@seznam.cz |
Internet: |
www.tenis.tjloko-plzen.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Burgrová Laura | 12.06.2014 | Tenis DLI Kladno | 10.11.2022 16:53:27 |
|
2. |
Holler Jaroslav | 19.03.2014 | TK Slavia Plzeň | 11.11.2022 11:32:36 |
|
3. |
Lang Matyáš | 03.01.2014 | LTC Domažlice | 11.11.2022 12:13:24 |
|
4. |
Hakr Matyáš | 10.12.2014 | TK Strakonice | 14.11.2022 15:23:47 |
|
5. |
Doležal Jaroslav | 23.01.2014 | TK Hořovice | 14.11.2022 17:54:35 |
|
6. |
Mertl David | 25.06.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 15.11.2022 20:52:19 |
|
7. |
Zlámala Dominik | 06.06.2014 | TK Slavia Plzeň | 19.11.2022 15:10:00 |
|
8. |
Pavlisková Valerie | 10.11.2014 | Lokomotiva Beroun | 23.11.2022 20:37:25 |
|
9. |
Veselý Jiří | 28.01.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 25.11.2022 21:21:37 |
|
10. |
Bernhardová Miley | 01.08.2014 | SK Tenis Kladno | 28.11.2022 11:03:23 |
|
11. |
Švíková Anna | 01.10.2014 | TK Slavia Plzeň | 28.11.2022 13:32:06 |
|
12. |
Taušnerová Monika | 10.06.2015 | Tenisklub Cheb | 28.11.2022 14:25:29 |
|
13. |
Taušnerová Veronika | 10.06.2015 | Tenisklub Cheb | 28.11.2022 14:27:12 |
|
14. |
Trieb Nicolas | 10.01.2015 | LTC Tábor 1903 | 05.12.2022 11:16:45 |
|
15. |
Šrůta Štěpán | 02.02.2014 | LTC Tábor 1903 | 05.12.2022 11:18:48 |
|
16. |
Žemličková Emma | 03.05.2014 | TK Škoda Plzeň z.s. | 05.12.2022 11:50:48 |
|
17. |
Koudelová Sabina | 06.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 06.12.2022 13:38:39 |
|
18. |
Hofman Denis | 16.05.2014 | TK Slavia Plzeň | 06.12.2022 17:39:36 |
|
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubíková Aneta | 26.10.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijata - střední kurt 13´00 | 14.11.2022 10:16:23 |
2. |
Špindlerová Elen | 29.10.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijata - střední kurt 13´00 | 30.11.2022 13:26:06 |
3. |
Hollerová Julie | 28.01.2016 | TK Slavia Plzeň | přijata - střední kurt 13´00 | 01.12.2022 11:27:53 |
4. |
Trnka Matyáš | 26.03.2015 | LTC Beroun, z.s. | přijat - střední kurt 13´00 | 04.12.2022 05:46:47 |
5. |
Polívková Valentýna | 28.11.2015 | TK Slavia Plzeň | přijata - střední kurt 13´00 | 06.12.2022 19:21:07 |
6. |
Konkolová Zora | 02.07.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijata - střední kurt 13´00 | 06.12.2022 21:18:40 |
7. |
Valešová Kristýna | 07.08.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijata - střední kurt 13´00 | 07.12.2022 09:23:02 |
8. |
Štětinová Nelly | 31.01.2014 | TK Slavia Plzeň | přijata - střední kurt 13´00 | 07.12.2022 11:04:17 |
9. |
Braun Matyáš | 22.04.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | přijat - střední kurt 13´00 | 08.12.2022 19:19:43 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 04.12.2022 08:27:37 |
2. |
Zhuk Sofie | 20.06.2014 | SK LAMA o.s. | odhlášeno hráčem | 04.12.2022 09:15:06 |
3. |
Pavlisová Kristýna | 06.09.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno pořadatelem | 09.12.2022 10:44:22 |
4. |
Altschul Matyáš | 07.02.2015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno pořadatelem | 09.12.2022 10:44:34 |