Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hybnerová Nela (1)
 
 
 
Nováková Adriana
6:1, 6:0
 
Hurtová Anna
6:0, 6:4
 
Kubas Klaudie
6:0, 6:1
 
 
 
Kvapíková Tereza
1:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
Pavlišová Eveline
6:1, 6:3
 
 
 
Pape Vanessa
6:3, 6:0
 
 
 
Trefilová Jana
6:1, 6:2
 
 
 
Felux Elizabeth (5)
6:0, 6:1
 
 
 
Dvořačková Sofie (3)
6:2, 6:0
 
 
 
Trochtová Julie
6:2, 6:1
 
Petřeková Nina
6:0, 6:0
 
Riessová Natalie
6:3, 6:2
 
 
 
Šedinová Lucie
6:0, 6:0
 
 
 
Žídková Ella
6:2, 6:3
 
 
 
Spáčilová Lucie
6:3, 6:3
 
 
 
Telnarová Ema
6:0, 6:0
 
Michníková  Ester
6:2, 6:2
 
Grénarová Eliška (7)
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Kvapíková Eliška (6)
 
Hrudníková Agáta
6:3, 6:3
 
Šimáková Silvie
6:1, 6:4
 
 
6:3, 3:2, scr.
 
Tomášová Emma
 
 
7:5, 6:4
 
Lušovská Natálie
 
 
2:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Chvátalová Veronika
 
 
6:3, 6:0
 
Čecháková Nell
 
Tesaříková Tereza
6:2, 6:3
 
Kubátová Michaela
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:4
 
Kolaříková Štěpánka (4)
 
 
6:2, 6:3
 
Ondrášková Barbora (8)
 
Konderlová Karolína
7:5, 6:3
 
Ševčíková  Beáta
6:1, 7:5
 
 
6:2, 6:3
 
Sikorová Laura
 
 
6:1, 6:4
 
Pfeilerová Veronika
 
 
6:1, 6:2
 
Trčalová Alena
 
 
6:3, 6:1
 
Šindelová Lenka
 
Holleschová Linda
6:0, 6:2
 
Pečonková Viola
6:0, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Hrazdílková Eliška (2)
 
Rozhodčí turnaje: Křesala Dušan (platná licence AV do 31.12.2027)

Hrací plán byl automaticky vylosován 17.05.2024 18:02:21
Fotografie:
Přebornice ve dvouhře dívek SmTS Eliška Hrazdílková(Vitality Slezsko)
Popis: Přebornice ve dvouhře dívek SmTS Eliška Hrazdílková(Vitality Slezsko)
Počet účastníků39
NasazeníBH
Hybnerová Nela 5025
Hrazdílková Eliška 5425
Dvořačková Sofie 7020
Kolaříková Štěpánka 7520
Felux Elizabeth 7620
Kvapíková Eliška 10115
Grénarová Eliška 11315
Ondrášková Barbora 12015
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 812970

Hrazdílková Eliška - Pospíšilová Anna (1)
 
 
 
Pavlišová Eveline - Trčalová Alena
6:2, 6:2
 
Hrudníková Agáta - Žídková Ella
6:2, 6:2
 
Ševčíková  Beáta - Holleschová Linda
6:1, 6:3
 
 
 
Šindelová Lenka - Kvapíková Eliška
6:1, 6:4
 
 
 
Kubas Klaudie - Ondrášková Barbora (4)
7:6 (3), 6:2
 
 
 
Trochtová Julie - Lušovská Natálie
6:3, 6:4
 
 
 
Tomášová Emma - Kvapíková Tereza
6:0, 6:2
 
 
 
Trefilová Jana - Petřeková Nina
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:4, 2:6, 1:0 (5)
 
Šimáková Silvie - Čecháková Nell
 
 
6:1, 6:1
 
Spáčilová Lucie - Kubátová Michaela
 
 
7:5, 6:7 (5), 1:0 (5)
 
Pečonková Viola - Konderlová Karolína
 
 
6:3, 6:2
 
Felux Elizabeth - Dvořačková Sofie (3)
 
 
6:1, 6:2
 
Pfeilerová Veronika - Tesaříková Tereza
 
 
6:0, 6:1
 
Pape Vanessa - Nováková Adriana
 
 
6:1, 6:2
 
Riessová Natalie - Michníková  Ester
 
 
6:0, 6:2
 
Kolaříková Štěpánka - Hybnerová Nela (2)
 
Rozhodčí turnaje: Křesala Dušan (platná licence AV do 31.12.2027)

Hrací plán byl automaticky vylosován 18.05.2024 12:30:33
Fotografie: