Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Pohár města K. Vary
Pořadatel:  TCG Karlovy Vary
Datum:  17.-20.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Schovancová Alena
 
 
 
Ulich Viktorie
6:1, 6:0
 
Stáňová Šárka
6:1, 6:2
 
Staňková Laura
7:6 (8), 6:2
 
Cajthamlová Eliška
6:3, 6:4
 
Jelínková Adéla
7:6 (5), 7:5
 
Chlumská Laura
4:6, 6:3, 6:0
 
Wolfgramm Sophia
6:1, 6:2
 
 
 
Krejčíková Viktorie
6:4, 6:4
 
Veberová Nikola
6:1, 6:2
 
Vávrová Lucie
6:2, 7:5
 
Farajpourova Aináz
6:1, 4:6, 6:2
 
 
6:4, 7:5
 
Sokolová Elen
 
Veselá Viktorie
3:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Soprová Valerie
6:1, 6:0
 
Reifová Justýna
6:1, 6:2
 
Benešová Valentýna
6:3, 6:1
 
Vohryzková Laura
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Havelková Natálie
 
Vantuchová  Aneta
6:3, 3:0, scr.
 
Škachová Miriam
6:1, 6:0
 
Kaslová Sofie
6:4, 6:1
 
Fialová Barbora
6:0, 6:1
 
Šulcová Gabriela
6:2, 6:2
 
Fořtová Kateřina
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Kovar Nicol
 
Počet účastníků26
NasazeníBH
Schovancová Alena 7425
Kovar Nicol 7725
Wolfgramm Sophia 7820
Havelková Natálie 7820
Sokolová Elen 8720
Vantuchová Aneta 11715
Veselá Viktorie 12315
Chlumská Laura 13515
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 812223

Havelková Natálie - Schovancová Alena
 
 
 
Ulich Viktorie - Stáňová Šárka
6:2, 6:4
 
Soprová Valerie - Šulcová Gabriela
6:3, 3:6, 1:5 (13)
 
Sokolová Elen - Veselá Viktorie
6:3, 6:2
 
Fialová Barbora - Havlíková Viktorie
6:1, 6:2
 
Škachová Miriam - Benešová Valentýna
6:2, 6:1
 
Cajthamlová Eliška - Veberová Nikola
6:3, 6:1
 
Kaslová Sofie - Fořtová Kateřina
6:0, 2:6, 1:0 (7)
 
Krejčíková Viktorie - Staňková Laura
6:7 (9), 7:5, 1:0 (8)
 
 
7:5, 7:6 (5)
 
Wolfgramm Sophia - Chlumská Laura
 
Farajpourova Aináz - Jelínková Adéla
7:5, 6:3
 
Reifová Justýna - Vávrová Lucie
6:4, 3:6, 1:0 (3)
 
 
6:3, 6:1
 
Kovar Nicol - Vantuchová  Aneta
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Schovancová Alena 7425
Kovar Nicol 7725
Havelková Natálie 7820
Wolfgramm Sophia 7820
Sokolová Elen 8720
Havlíková Viktorie 11315
Vantuchová Aneta 11715
Veselá Viktorie 12315
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 814223

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kasperova Tereza29.07.2010Pliskova Tennis Academy, z.s.
Koleniaková Nelly28.04.2010TCG Karlovy Vary