Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  O pohár Tenisového klubu DEZA - B
Pořadatel:  TK DEZA Valašské Meziříčí
Datum:  16.-20.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Filipová Kateřina
 
 
 
Novotná Sára Anna
6:1, 6:0
 
Filipi Dominika
6:0, 6:0
 
Holmanová Karolína
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Šnajdrová Lucie
 
Dřevojanová Anežka
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 7:5
 
Sedláčková Sára
 
Přikrylová Kristýna
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Šuláková Bára
 
Hrdličková Terezie
6:3, 7:5
 
 
 
Dufková Viktorie
6:4, 6:3
 
Višňovská Vanessa
7:5, 6:1
 
Ivanová Stella
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Jindrová Anna
 
Pulcerová Klaudie
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Suchomelová Amálie
 
Kohoutková Samantha
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Sněhotová Karolína
 
Pěnčíková Tereza
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Smékalová Barbora
 
Jámborová Ema
scr.
 
 
 
 
3:0, scr.
 
Schmidová Nina
 
Miškovský Nathalie Charlize
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Pospíšilová Nikola
 
Ježek Kristýna
6:3, 6:1
 
Mottlová Sofie
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Šmídová Karolína
 
Pohanková Adina
3:6, 6:2, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Zemanová Zuzana
 
Brodská Laura
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Patáková Klára
 
Bartonkova Dora
7:6 (3), 6:2
 
 
 
 
5:7, 6:3, 6:4
 
Štěrbová Dana Saskia
 
Hujíková Agáta
scr.
 
Zaťko Melisa
7:5, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Padrnosová Nela
 
Rozhodčí turnaje: Sojková Eliška (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčka Schmidová scr. pro zranění nohy. Hráčka Bartonková scr. pro puchýře na ruce. Hráčka Smékalová scr. pro zranění nohy.
Počet účastníků36
NasazeníBH
Filipová Kateřina 6825
Padrnosová Nela 7625
Hrdličková Terezie 8420
Šmídová Karolína 9020
Přikrylová Kristýna 10120
Smékalová Barbora 10520
Pohanková Adina 11515
Sněhotová Karolína 11515
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 812221

Filipová Kateřina - Hrdličková Terezie
 
 
 
Jindrová Anna - Filipi Dominika
6:2, 6:4
 
Sněhotová Karolína - Šuláková Bára
6:1, 6:4
 
Sedláčková Sára - Hujíková Agáta
scr.
 
 
 
 
6:0, 0:6, 1:0 (5)
 
Zaťko Melisa - Schmidová Nina
 
Šmídová Karolína - Jahnová Aneta
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Holmanová Karolína - Jámborová Ema
 
Kohoutková Samantha - Višňovská Vanessa
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Dřevojanová Anežka - Brodská Laura
 
Dufková Viktorie - Pěnčíková Tereza
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:7 (4), 6:2, 1:0 (2)
 
Bartonkova Dora - Štěrbová Dana Saskia
 
Suchomelová Amálie - Smékalová Barbora
6:1, 6:2
 
 
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Pohanková Adina - Pospíšilová Nikola
 
Miškovský Nathalie Charlize - Mottlová Sofie
6:2, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:0
 
Ježek Kristýna - Novotná Sára Anna
 
Zemanová Zuzana - Pulcerová Klaudie
scr.
 
Šnajdrová Lucie - Ivanová Stella
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:4
 
Přikrylová Kristýna - Padrnosová Nela
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Filipová Kateřina 6825
Padrnosová Nela 7625
Hrdličková Terezie 8420
Šmídová Karolína 9020
Přikrylová Kristýna 10120
Smékalová Barbora 10520
Sněhotová Karolína 11515
Pohanková Adina 11515
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 814221

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Michalcová Liliana19.11.2010TJ Sokol Rychvald

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Smékalová Barbora14.01.2010TK Milo Olomouc
Višňovská Vanessa28.01.2010TK DEZA Valašské Meziříčí
Filipi Dominika25.10.2010TC BORS CLUB