Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TK Milo
Pořadatel:  TK Milo Olomouc
Datum:  23.-27.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Schovancová Alena
 
 
 
Makovcová Adéla
5:7, 6:1, 6:1
 
Višňovská Vanessa
7:5, 6:2
 
Hrdličková Adéla
7:5, 6:4
 
Šnajdrová Lucie
6:4, 7:6 (6)
 
 
6:1, 6:1
 
Kalavská Karin
 
Čevorová Nela
6:3, 6:4
 
 
 
Žáčková Kamila
6:4, 6:4
 
Špundová Bára
6:0, 6:0
 
Pěnčíková Tereza
6:1, 6:1
 
Furmánková Natalie
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Smékalová Barbora
 
Šmídová Karolína
6:3, 6:4
 
 
 
Šuláková Bára
6:4, 6:2
 
Bukalová Adriana
6:4, 6:1
 
Suchomelová Amálie
6:2, 6:1
 
Pulcerová Klaudie
6:1, 2:6, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Sněhotová Karolína
 
Jahnová Aneta
6:4, 6:3
 
 
 
Sedláčková Sára
5:7, 6:1, 6:0
 
Holmanová Karolína
6:1, 6:1
 
Jenčíková Julie
6:1, 6:3
 
Dufková Viktorie
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Dihlová Nela
 
Navrátilová Veronika
6:2, 6:2
 
 
 
Haring Nicole
6:0, 6:1
 
Nermuťová Melisa
6:3, 7:6 (4)
 
Klimentová Barbora
6:1, 6:2
 
Miškovský Nathalie Charlize
6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Nantlová Ella
 
Pohanková Adina
6:3, 6:2
 
 
 
Žáčková Nela
6:0, 6:1
 
Skácelíková Klára
6:1, 6:1
 
Novotná Sára Anna
6:4, 6:2
 
Čoupková Aneta
6:4, 1:6, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Hrdličková Terezie
 
Přikrylová Kristýna
7:5, 7:6 (2)
 
 
 
Indraková Eliška
6:1, 6:1
 
Vymětalíková Lucie
6:3, 6:2
 
Langášová Zuzana
6:1, 6:1
 
Filipi Dominika
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Kohoutková Samantha
 
Košková Aneta
6:0, 6:1
 
 
 
Schmidová Nina
4:6, 7:5, 6:0
 
Peroutková Eliška
6:2, 6:4
 
Zaťko Melisa
7:5, 7:5
 
Ježek Kristýna
6:1, 6:3
 
 
6:4, 5:7, 7:5
 
Havelková Natálie
 
Poznámka pořadatele: Neděle 25.7.2021 - na 10:30 se dostaví: Schovancová, Smékalová, Šmídová, Dihlová, Navrátilová, Hrdličková T., Přikrylová, Havelková, Šnajdrová, Čoupková, Košková, Nermuťová, na 12:30 se dostaví: Dufková, Furmánková, Šuláková, Sněhotová, Jahnová, Nantlová, Pohanková Volat 11:30 - Kalavská, Kohoutková
Počet účastníků48
NasazeníBH
Schovancová Alena 7425
Havelková Natálie 7820
Hrdličková Terezie 8420
Šmídová Karolína 9020
Navrátilová Veronika 9020
Přikrylová Kristýna 10120
Smékalová Barbora 10520
Dihlová Nela 11015
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 812126

Schovancová Alena - Havelková Natálie
 
 
 
Žáčková Nela - Suchomelová Amálie
6:0, 6:3
 
Dufková Viktorie - Furmánková Natalie
2:6, 7:6 (5), 1:0 (7)
 
Indraková Eliška - Višňovská Vanessa
6:3, 6:3
 
 
 
Kalavská Karin - Kohoutková Samantha
6:0, 6:0
 
 
 
Šmídová Karolína - Pohanková Adina
6:7 (2), scr.
 
 
 
Langášová Zuzana - Makovcová Adéla
6:3, 6:4
 
Filipi Dominika - Miškovský Nathalie Charlize
6:2, 6:3
 
Šnajdrová Lucie - Čoupková Aneta
6:2, 6:2
 
 
 
Košková Aneta - Nermuťová Melisa
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Šuláková Bára - Sněhotová Karolína
6:0, 7:6 (4)
 
 
 
Zaťko Melisa - Schmidová Nina
scr.
 
 
 
Sedláčková Sára - Žáčková Kamila
6:4, 6:2
 
Peroutková Eliška - Ježek Kristýna
6:4, 6:4
 
Dihlová Nela - Přikrylová Kristýna
6:1, 6:1
 
 
 
Jahnová Aneta - Nantlová Ella
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
 
 
Pulcerová Klaudie - Novotná Sára Anna
6:0, 6:1
 
 
 
Vymětalíková Lucie - Hrdličková Adéla
6:2, 6:3
 
Skácelíková Klára - Klimentová Barbora
3:6, 6:1, 1:0 (5)
 
 
6:0, 6:2
 
Hrdličková Terezie - Navrátilová Veronika
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Schovancová Alena 7425
Havelková Natálie 7820
Hrdličková Terezie 8420
Navrátilová Veronika 9020
Šmídová Karolína 9020
Přikrylová Kristýna 10120
Dihlová Nela 11015
Sněhotová Karolína 11515
Kategorie : 8Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 814126

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jonášová Barbora25.08.2011I.NTC Olomouc

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Indraková Eliška26.04.2010Tenis Nový Jičín,z.s.