Název: |
O pohár města Berouna |
Datum: |
21.-24.07. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Beroun (C - 250) |
Místo konání: |
Beroun Na Ostrově |
Kódové číslo: |
816122 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
St do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Blecha Václav |
Dobrovského 791 | |
266 01 Beroun | |
Tel. (1): |
603167766 |
E-mail: |
vasekblecha@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kaslová Sofie | 29.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 177 |
12 |
03.06.2021 06:51:28 |
||
2. |
Fořtová Kateřina | 25.05.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 192 |
12 |
15.07.2021 17:43:40 |
||
3. |
Maříková Magdalena | 20.08.2009 | TK Slavia Plzeň | 238 |
9 |
19.07.2021 20:13:05 |
||
4. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | 296 |
9 |
07.07.2021 11:52:09 |
||
5. |
Krajíčková Nela | 22.09.2010 | Tenisový klub Rokycany | 328 |
9 |
20.07.2021 09:36:33 |
||
6. |
Baarová Natálie | 12.01.2010 | TENIS Klánovice | 402 |
6 |
20.07.2021 10:49:20 |
||
7. |
Vítová Berenika | 02.08.2009 | Tenis Dobříš | 633 |
4 |
20.07.2021 13:40:09 |
||
8. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:22:33 |
||
9. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
14.03.2021 23:34:06 |
||
10. |
Kotasová Eliška | 08.11.2011 | SK Tenis Duchcov | 1098 |
1 |
20.03.2021 21:19:40 |
||
11. |
Petružálková Kateřina | 29.10.2009 | SK TALENT 13 - spolek | 1098 |
1 |
15.06.2021 11:03:38 |
||
12. |
Jůzková Leona | 12.02.2011 | TK Slavia Plzeň | 1098 |
1 |
23.06.2021 17:43:58 |
||
13. |
Krausová Karolína | 27.09.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
28.06.2021 11:50:24 |
||
14. |
Piovarči Emily | 11.08.2011 | TK Sparta Praha | 1098 |
1 |
03.07.2021 12:15:08 |
||
15. |
Dolezel Ella | 05.05.2011 | Open Tennis Club | 1098 |
1 |
03.07.2021 22:07:59 |
||
16. |
Davis Nina | 16.12.2011 | SK Aritma Praha | 1098 |
1 |
13.07.2021 21:35:48 |
||
17. |
Boudová Johana | 29.10.2011 | SK Aritma Praha | 1098 |
1 |
13.07.2021 21:36:46 |
||
18. |
Vaníčková Eliška | 08.12.2011 | TJ Sokol Vysočany | 1098 |
1 |
19.07.2021 20:52:50 |
||
19. |
Hnátová Dominika | 15.12.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1098 |
1 |
20.07.2021 10:50:59 |
||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Relachon Christine Ella | 02.12.2009 | TK Slavia Plzeň | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.06.2021 14:32:40 |
|
2. |
Osvaldová Eliška | 12.01.2009 | TK Bohutín, z.s. | 516 |
4 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2021 21:23:25 |
|
3. |
Beranová Emma | 06.06.2010 | Lokomotiva Beroun | 460 |
6 |
odhlášeno hráčem | 11.07.2021 15:06:18 |
|
4. |
Halfarová Eva | 04.03.2011 | I.ČLTK Praha | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2021 08:11:42 |
|
5. |
Plešková Eliška | 14.02.2011 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2021 11:50:39 |
|
6. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2021 13:17:46 |
|
7. |
Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.07.2021 16:01:29 |
|
8. |
Rajchrtová Natálie | 16.06.2011 | TK Start Praha-Topolka | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2021 05:26:48 |
|
9. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | 1098 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2021 18:29:52 |