Český tenisový svaz
Název:
HAMR CUP
Datum:
17.-19.07.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (C - 300)
Místo konání:
HAMR Záběhlice
Kódové číslo:
816110
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kazdová Eva
K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
Tel. (1):
608308043
E-mail:
pavel.krivanek@hamrsport.cz
Internet:
www.hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence v pátek mezi 15-17 hod. SMS zprávou (ve formátu jméno, příjmení, datum narození, klub) na číslo 608308043. Losování proběhne následně a rozpis na sobotu bude na webu ČTS po 20.00hod. Hraje se v areálu v Záběhlicích, vjezd na parkoviště je z ulice Záběhlická naproti číslu 73.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rathanová Kateřina 25.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
173
12
 
prezentována
15.07.2021 23:12:51
2.
Douděrová Věra 23.04.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
184
12
 
prezentována
15.07.2021 23:12:00
3.
Vondráčková Michaela 06.06.2010 SK Meteor Praha
238
9
 
prezentována
06.07.2021 19:31:35
4.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
277
9
 
prezentována
15.07.2021 23:10:08
5.
Stará Nina 28.01.2010 LTC Panorama Teplice
285
9
 
prezentována
11.07.2021 21:53:35
6.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
300
9
 
prezentována
25.05.2021 11:47:16
7.
Hrnčířová Anna 06.09.2011 TENIS Klánovice
1098
1
 
prezentována
15.03.2021 16:44:47
8.
Kostková Adéla 20.05.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
1098
1
 
prezentována
17.03.2021 16:19:30
9.
Faltysová Gabriela 30.06.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s.
1098
1
 
 
21.05.2021 10:47:43
10.
Andrlová Katka 07.08.2011 Pliskova Tennis Academy, z.s.
1098
1
 
prezentována
02.06.2021 23:48:46
11.
Flekalová Lucie 21.06.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
prezentována
08.06.2021 12:31:38
12.
Gabrielová Edita Luisa 08.04.2011 TC ESO Praha z.s.
1098
1
 
prezentována
17.06.2021 21:02:20
13.
Hanzíková Aneta 22.11.2010 TK Start Praha-Topolka
1098
1
 
prezentována
16.07.2021 14:26:02
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Iuklasheva Zlata 29.10.2009 Tenis Centrum Lužiny
656
4
 
odhlášeno hráčem
04.06.2021 12:00:10
2.
Hádková Anna 18.12.2010 Sportcentrum Uhříněves
696
4
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 20:18:23
3.
Halfarová Eva 04.03.2011 I.ČLTK Praha
1098
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2021 10:37:32
4.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2021 18:16:37
5.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 SPORT EDEN Beroun
1098
1
 
odhlášeno hráčem
28.06.2021 21:41:12
6.
Farajpourova Aináz 17.07.2011 I.ČLTK Praha
1098
1
 
odhlášeno hráčem
30.06.2021 08:58:07
7.
Petrásek Ella Martina 18.08.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
odhlášeno hráčem
01.07.2021 21:09:48
8.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTK Liberec
1098
1
 
odhlášeno hráčem
02.07.2021 16:27:39
9.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Sparta Praha
1098
1
 
odhlášeno hráčem
03.07.2021 17:39:50
10.
Datlová Tina 07.10.2011 TK Neridé
1098
1
 
odhlášeno hráčem
09.07.2021 20:01:44
11.
Martincová Denisa 04.09.2009 TJ Sokol Vysočany
308
9
 
odhlášeno hráčem
10.07.2021 08:29:14
12.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
10.07.2021 11:08:32
13.
Tofi Satine 30.01.2010 Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s.
623
4
 
IS: kolizní přihláška
10.07.2021 12:00:11
14.
Ježek Kristýna 16.07.2011 TK AGROFERT Prostějov
1098
1
 
odhlášeno hráčem
10.07.2021 21:06:36
15.
Reifová Justýna 12.02.2011 TJ Sokol Dobřichovice
1098
1
 
odhlášeno hráčem
10.07.2021 23:36:17
16.
Rajchrtová Natálie 16.06.2011 LTC Modřany 2005
1098
1
 
odhlášeno hráčem
11.07.2021 07:36:59
17.
Hofmanová Kristýna 02.04.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1098
1
 
odhlášeno hráčem
11.07.2021 11:20:45
18.
Zeinerová Victoria 27.07.2011 LTC Modřany 2005
1098
1
 
odhlášeno hráčem
11.07.2021 11:57:21
19.
Polnicka Sofie 17.02.2011 TK Neridé
1098
1
 
odhlášeno hráčem
11.07.2021 12:00:20
20.
Zídková Veronika 12.10.2011 SK HAMR, z.s.
1098
1
 
IS: kolizní přihláška
11.07.2021 12:00:50
21.
Štochlová Karolína Berta 17.01.2009 TK Neridé
410
6
 
IS: kolizní přihláška
11.07.2021 12:00:51
22.
Pištěková Agáta 05.03.2009 Tenis Cibulka
248
9
 
IS: lhůta 5 dní
11.07.2021 13:34:58