Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Cena Jičína mládeže
Pořadatel:  TC Jičín
Datum:  10.-12.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Čepková Karolína
 
 
 
Krejčová Kateřina
6:0, 6:2
 
Lučanová Anežka
6:2, 3:6, 1:0 (6)
 
Bělochová Barbora
6:0, 6:0
 
Blažková Barbora
6:0, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Drašarová Eliška
 
Vítová Andrea
6:1, 6:1
 
 
 
Reifová Justýna
6:0, 6:1
 
Drobková Amálie
6:0, 6:0
 
Pažoutová Ema
6:2, 6:0
 
Beránková Emma
4:6, 6:1, 1:0 (9)
 
 
6:0, 6:1
 
Málková Anna Marie
 
Valová Žaneta
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
Phillipová Denisa
6:4, 6:0
 
Kopáčková Anežka
6:3, 6:1
 
Kyselová Monika
6:2, 6:0
 
Ježková Ivana
2:6, 6:2, 1:0 (7)
 
 
6:0, 6:0
 
Kotová Sofie
 
Bejšovcová Laura
6:2, 6:0
 
 
 
Kašprišin Beata
6:1, 6:0
 
Datlová Tina
6:7 (3), 6:0, 1:0 (6)
 
Burešová Olivia
6:0, 6:4
 
Drábková Zuzana
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Čepková Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Oborník Ladislav (platná licence AV do 31.12.2025)
Počet účastníků24
NasazeníBH
Čepková Karolína 2649
Čepková Kristýna 2689
Kotová Sofie 3109
Vítová Andrea 4706
Málková Anna Marie 5774
Drašarová Eliška 6004
Bejšovcová Laura 6154
Valová Žaneta 6564
Kategorie : 4Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 812079

Čepková Karolína - Čepková Kristýna
 
 
 
Krejčová Kateřina - Phillipová Denisa
6:1, 6:0
 
Kopáčková Anežka - Beránková Emma
6:3, 6:1
 
Kotová Sofie - Kašprišin Beata
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Drábková Zuzana - Ježková Ivana
 
Drašarová Eliška - Kyselová Monika
5:7, 6:1, 1:0 (1)
 
Blažková Barbora - Datlová Tina
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Reifová Justýna - Jindrová Anna
 
Bejšovcová Laura - Valová Žaneta
6:0, 6:1
 
Burešová Olivia - Bělochová Barbora
6:2, 6:3
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (9)
 
Vítová Andrea - Málková Anna Marie
 
Rozhodčí turnaje: Oborník Ladislav (platná licence AV do 31.12.2025)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Jindrová Anna 2389
Čepková Karolína 2649
Čepková Kristýna 2689
Kotová Sofie 3109
Vítová Andrea 4706
Málková Anna Marie 5774
Drašarová Eliška 6004
Bejšovcová Laura 6154
Kategorie : 4Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 814079

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jindrová Anna06.11.2009TJ Lázně Bělohrad