Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TK RAPID CUP
Pořadatel:  TK RAPID LIBEREC
Datum:  05.-07.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Jančarová Mariana
 
 
 
Grmelová  Lenka
6:1, 6:2
 
Pažoutová Ema
6:0, 6:0
 
Zeinerová Victoria
0:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Drábová Sára
6:2, 6:0
 
Kašprišin Beata
6:4, 6:2
 
Krajíčková Nela
6:2, 6:3
 
Vávrová Lucie
6:3, 6:0
 
Prostředníková Adéla
6:0, 6:0
 
Blažková Barbora
6:4, 6:2
 
Datlová Tina
6:2, 6:2
 
Sládková Maruška
6:4, 6:0
 
Střihavková Nela
6:0, 6:0
 
Plešková Eliška
6:2, 6:2
 
Mousa Sarah
6:1, 6:1
 
van Neck Marleen
2:6, 6:0, 1:0 (5)
 
Rajchrtová Natálie
6:2, 1:6, 1:0 (8)
 
Petrásek Ella Martina
6:0, 6:2
 
Reifová Justýna
6:1, 6:2
 
Sirová Eliška
6:1, 6:2
 
Witošová Adéla
7:6 (4), 4:6, 1:0 (3)
 
Halfarová Eva
6:0, 6:0
 
Jindrová Anna
6:0, 6:1
 
Miketová Nicoletta
7:6 (5), 2:6, 1:0 (5)
 
Polnicka Sofie
7:5, 6:0
 
Buzková Eliška
6:3, 6:2
 
Faltysová Gabriela
6:0, 6:0
 
Zídková Veronika
6:3, 6:3
 
Ihnaťuková Karina
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Pabišková Natalie
 
Rozhodčí turnaje: Weinlich Patrik (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: POZOR!!!- adresa kurtů: TJ Start Liberec, Mydlařská, Krásná Studánka, 460 14 Liberec ---Rozhodčí turnaje Ježek Tomáš, tel.: 608 924 619--- ---Rozehra možná 8:00-8:25hod.--- ---V 8:30 se dostaví: Grmelová- Pažoutová, Zeinerová- Drábová, Kašprišin- Krajíčková, Vávrová- Prostředníková, Blažková- Datlová--- ---V 9:30 hod. se dostaví: Sládková- Střihavková, Plešková- Mousa, van Neck- Rajchrtová, Petrásek- Reifová, Sirová- Witošová--- ---V 10:30hod. se dostaví: Halfarová- Jindrová, Miketová- Polnicka, Buzková- Faltysová, Zídková-Ihnaťuková, Jančarová- --- V 11:30 hod. se dostaví Pabišková --- Finále dvouhry se po dohodě obou hráček odehraje na kurtech TJ Start Liberec v úterý 8.6. v 18 hodin z důvodu konání turnaje ETA.
Počet účastníků30
NasazeníBH
Jančarová Mariana 15312
Pabišková Natalie 21412
Jindrová Anna 2389
Vávrová Lucie 2739
Mousa Sarah 2779
Miketová Nicoletta 3009
Krajíčková Nela 3289
van Neck Marleen 4146
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 812014

Pabišková Natalie - Mousa Sarah
 
 
 
Reifová Justýna - Zeinerová Victoria
7:5, 6:3
 
Jindrová Anna - Kašprišin Beata
6:1, 7:5
 
Petrásek Ella Martina - Petrásek Anna Marie
7:6 (26108)
 
 
 
Ihnaťuková Karina - Buzková Eliška
1:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Blažková Barbora - Střihavková Nela
6:1, 6:1
 
Faltysová Gabriela - Sirová Eliška
6:0, 4:6, 1:0 (6)
 
Datlová Tina - Polnicka Sofie
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Krajíčková Nela - van Neck Marleen
 
Drábová Sára - Halfarová Eva
6:4, 6:3
 
Witošová Adéla - Zídková Veronika
6:2, 6:1
 
 
7:5, 7:5
 
Vávrová Lucie - Miketová Nicoletta
 
Rozhodčí turnaje: Weinlich Patrik (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Petrásek Anna Marie 15312
Pabišková Natalie 21412
Jindrová Anna 2389
Vávrová Lucie 2739
Mousa Sarah 2779
Miketová Nicoletta 3009
Krajíčková Nela 3289
van Neck Marleen 4146
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 814014

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Staňková Laura05.09.2011TK Sparta Praha
Fikáčková Andrea08.04.2011Lokomotiva Zdice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Petrásek Anna Marie03.12.2009SK Meteor Praha