Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Tenis Cibulka Cup 2023
Pořadatel:
Tenis Cibulka
Datum:
15.-17.04.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Phillipová Denisa
(1)
Phillipová
Phillipová
Francová Nela
6:1, 6:1
Remenárová Alexandra
Remenárová Alexandra
6:2, 6:2
Phillipová
Novická Klára
6:0, 6:1
Novická Klára
Novická Markéta
6:4, 6:4
Novická Klára
Ščeholeva Zlata
(8)
6:2, 0:6, 1:0
Ščeholeva
Neubergová Natálie
6:1, 6:2
Phillipová
Plzáková Dominika
(4)
6:0, 6:0
Plzáková
Plzáková
Piková Amelie
6:1, 6:1
Piková
Remenárová Laura
6:1, 6:1
Plzáková
Hájková Viktorie
6:4, 6:2
Jelínková
Jelínková Bára
6:1, 6:1
Vylitová
Vylitová Veronika
(6)
6:0, 6:0
Vylitová
Phillipová
7:6, 6:0
Flekalová
Flekalová Lucie
(7)
Flekalová
Volodina Sofiia
6:1, 6:1
Volodina
Mlynářová Bára
6:4, 6:1
Flekalová
Teclová Simona
6:2, 6:3
Teclová
Pyška Sofie
6:1, 6:3
Kazíková
6:1, 6:2
Kazíková
Kazíková Eliška
(3)
Flekalová
6:1, 6:2
Lorencová
Lorencová Sofie
(5)
Lorencová
Fiala Li Isabel
6:3, 6:7, 1:0
Fiala Li
Bernardová Petra
6:4, 6:2
Plešková
Štrofová Klaudie
6:7, 6:4, 1:0
Podlahová
Podlahová Anna
6:1, 6:0
Plešková
6:3, 6:0
Plešková
Plešková Eliška
(2)
Rozhodčí turnaje:
Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele:
8:30 start ctvrtfinale nedele
Hrací plán byl automaticky vylosován
14.04.2023 18:11:59
Počet účastníků
25
Nasazení
CŽ
BH
Phillipová Denisa
76
20
Plešková Eliška
117
15
Kazíková Eliška
207
12
Plzáková Dominika
217
12
Lorencová Sofie
233
9
Vylitová Veronika
244
9
Flekalová Lucie
276
9
Ščeholeva Zlata
280
9
Kategorie : 5
Součet BH: 95
Kódové číslo akce: 812002
Phillipová Denisa
-
Štrofová Klaudie
(1)
Phillipová
-
Štrofová
Phillipová
-
Štrofová
Novická Klára
-
Novická Markéta
5:7, 6:3, 1:0
Novická Klára
-
Novická Markéta
Bernardová Petra
-
Neubergová Natálie
6:3, 6:2
Fiala Li
-
Remenárová
Ščeholeva Zlata
-
Volodina Sofiia
(3)
6:4, 6:1
Ščeholeva
-
Volodina
Fiala Li
-
Remenárová
Fiala Li Isabel
-
Remenárová Alexandra
6:4, 6:3
Fiala Li
-
Remenárová
Fiala Li
-
Remenárová
6:3, 7:5
Teclová
-
Mlynářová
Teclová Simona
-
Mlynářová Bára
Pyška
-
Kazíková
6:3, 6:4
Pyška
-
Kazíková
Pyška Sofie
-
Kazíková Eliška
(4)
Piková
-
Lorencová
Piková Amelie
-
Lorencová Sofie
6:1, 6:2
Piková
-
Lorencová
Hájková Viktorie
-
Jelínková Bára
6:0, 6:0
Piková
-
Lorencová
3:6, 6:3, 1:0
Vylitová
-
Plzáková
Vylitová Veronika
-
Plzáková Dominika
(2)
Poznámka pořadatele:
start debl semifinale cca 13:00
Hrací plán byl automaticky vylosován
15.04.2023 15:32:26
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Phillipová Denisa
76
20
Kazíková Eliška
207
12
Plzáková Dominika
217
12
Lorencová Sofie
233
9
Vylitová Veronika
244
9
Ščeholeva Zlata
280
9
Volodina Sofiia
294
9
Neubergová Natálie
294
9
Kategorie : 5
Součet BH: 89
Kódové číslo akce: 814002
Tisková PDF verze hracího plánu