Český tenisový svaz

Jelínková Bára

Datum narození:
18.01.2013
Platnost reg. do:
14.02.2025
Klub:
Tsport Votice o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2024-Z
Tsport VOTICE o.s.
573 (4)
 
 
 
2024-L
Tsport VOTICE o.s.
304 (9)
670 (3)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2024, Halový okresní přebor Benešov

Tsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.01.2024, Halový okresní přebor Benešov

Tsport Votice o.s. (P - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - III. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - LTC Kolín
1
2.
37 - III. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Nymburk - TK Scentrum Benešov, z.s.
4
3.
37 - III. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - Tenisový klub Černošice
1
4.
37 - III. třída B
18.05.2024 NT 26.05., Slavoj Žiželice B - TK Scentrum Benešov, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - III. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - LTC Kolín
1
2.
37 - III. třída B
04.05.2024 NT 12.05., Lokomotiva Nymburk - TK Scentrum Benešov, z.s.
1
3.
37 - III. třída B
11.05.2024 NT 19.05., TK Scentrum Benešov, z.s. - Tenisový klub Černošice
1
4.
37 - III. třída B
18.05.2024 NT 26.05., Slavoj Žiželice B - TK Scentrum Benešov, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
49 - II. třída F
28.04.2024 NT 08.05., Tsport Votice o.s. B - Tsport Votice o.s. A
4
2.
49 - II. třída F
05.05.2024 NT 11.05., Sokol Říčany - Tsport Votice o.s. B
4
3.
49 - II. třída F
16.06.2024 NT 22.06., TK Benešov B - Tsport Votice o.s. B
6
4.
49 - II. třída F
12.05.2024 NT 25.05., Tsport Votice o.s. B - TENIS VLAŠIM
1
5.
49 - II. třída F
23.06.2024 NT 30.06., Tsport Votice o.s. B - 1.TK Pacov
4
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
49 - II. třída F
28.04.2024 NT 08.05., Tsport Votice o.s. B - Tsport Votice o.s. A
4
2.
49 - II. třída F
05.05.2024 NT 11.05., Sokol Říčany - Tsport Votice o.s. B
4
3.
49 - II. třída F
16.06.2024 NT 22.06., TK Benešov B - Tsport Votice o.s. B
0
4.
49 - II. třída F
12.05.2024 NT 25.05., Tsport Votice o.s. B - TENIS VLAŠIM
3
5.
49 - II. třída F
23.06.2024 NT 30.06., Tsport Votice o.s. B - 1.TK Pacov
4
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33