Kubíková Kateřina (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Horňáková Eliška | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hertlová Izabela | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kováříková Viktorie | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Loogman Juliet | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sovová Matylda (8) | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Moravčíková Silvie | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pavlisková Viktorie (4) | | | | 4:6, 6:3, 1:0 (3) | |
| | | | | |
Čapková Tereza | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Bukalová Emily | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Wagnerová Ella | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Fialová Tereza | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Luhanová Karolína | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Marušáková Kristýna (5) | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šolcová Zuzana | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Chudomelová Nicol | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | |
Pechová Nikol (7) | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Babická Mia | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Žambochová Laura | Scr | | | | |
| | | | | |
Fejfarová Nicol | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Slobodová Gabriela | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hugová Kateřina (3) | | | | | |
| | | | | |
Knorová Anežka | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
Plešková Eliška (6) | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kabrhelová Nela | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Stejskalová Mariana | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Zámostná Ema | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | |
Chreneková Viktoria | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Cajthamlová Anežka (2) | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2026) |
Poznámka pořadatele: Rozehrávka možná od 8:30. Pořadí zápasů 9:00 Horňáková- Hertlová, Zámostná- Chreneková, Fejfarová- Slobodová, Kovaříková- Loogman, Sovová- Moravčíková 10:00 Pavlisková- Čapková, Bukalová- Wagnerová, Fialová- Luhanová, Marušáková- Šulcová, Chudomelová- Pechová 11:15 Babická- Žambochová, Knorová- Plešková, Kabrhelová- Stejskalová, Kubíková-, Hugová-, 12:30 Cajthamlová-, Následují 2. Kola dvouhry holek
Prezentace 15 minut před předpokládaným časem zápasu, výsledky jsou dostupné na Vistasport.CZ |
Hrací plán byl automaticky vylosován 13.01.2023 18:53:55 |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Kubíková Kateřina | 91 | 20 | Cajthamlová Anežka | 100 | 20 | Hugová Kateřina | 124 | 15 | Pavlisková Viktorie | 154 | 15 | Marušáková Kristýna | 158 | 15 | Plešková Eliška | 166 | 12 | Pechová Nikol | 201 | 12 | Sovová Matylda | 220 | 12 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 121 |
Kódové číslo akce: 802046 |
|
|