Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TK Znojmo
Datum:  27.-31.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Krejčí Tomáš
 
 
 
Palacký Jakub
6:0, 6:2
 
Fejka Štěpán
6:2, 6:2
 
Techlovský Tomáš
6:2, 6:2
 
Laššan Radek
7:6, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Köhler Matěj
 
Fencl Tomáš
6:1, 7:5
 
 
 
Kabrhel Šimon
6:7, 6:1, 6:3
 
Pšeničnyj Dmitrij
6:4, 6:2
 
Štěpánek Adam
6:2, 6:4
 
Kliment Matúš
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Wirgler Tomáš
 
Fejka Matěj
6:2, 6:1
 
 
 
Majc André
6:0, 6:0
 
Veškrna Tomáš
3:6, 6:3, 6:3
 
Mikeš Marek
6:2, 6:1
 
Dufek Šimon
0:6, 7:5, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Fedor Jakub
 
Vágner Dominik
6:3, 6:3
 
 
 
Jaroš Vojta
2:6, 7:5, 6:3
 
Maršík Matyáš
6:0, 6:2
 
Perůtka Matyáš
6:2, 7:6
 
Záhornický Matyáš
6:1, 7:6
 
 
6:3, 6:3
 
Rakouš Michal
 
Papavasiliu Nikolaos
6:2, 6:1
 
 
 
Vurm Gustav
6:0, 6:3
 
Pařízek Tomáš
6:1, 6:1
 
Moravec Nicolas
4:6, 6:2, 6:0
 
Šipula David
7:5, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Novák Matěj
 
Šimek Kristián
6:2, 7:6
 
 
 
Havel Tomáš
6:4, 6:2
 
Buba Alexej
7:5, 7:5
 
Drlík David
6:3, 6:2
 
Dufek Pavel Oliver
6:3, 6:4
 
 
2:6, 6:2, 6:3
 
Ladman Filip
 
Kreysa Jan
6:4, 6:4
 
 
 
Motal Jan
7:5, 4:6, 6:0
 
Smolík David
6:2, 6:4
 
Linhart Adam
6:2, 6:4
 
Salivar Sebastian
7:6, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Eversfield Thomas
 
Robenek Štěpán
7:5, 6:2
 
 
 
Barina Václav
6:3, 6:3
 
Jourdren Philippe
6:2, 6:1
 
Průdek Šimon
6:0, 6:0
 
Svoboda Josef
6:1, 4:6, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Kusý Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Sova Michael (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Krejčí Tomáš 960
Kusý Jakub 1160
Ladman Filip 1460
Fejka Matěj 1560
Kreysa Jan 1960
Wirgler Tomáš 2545
Papavasiliu Nikolaos 2945
Rakouš Michal 3445
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 712264

Fejka Matěj - Krejčí Tomáš
 
 
 
Linhart Adam - Perůtka Matyáš
6:1, 6:2
 
Barina Václav - Jaroš Vojta
6:1, 6:4
 
Salivar Sebastian - Veškrna Tomáš
6:0, 6:2
 
Svoboda Josef - Svoboda Filip
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Dufek Pavel Oliver - Laššan Radek
 
Rakouš Michal - Wirgler Tomáš
6:0, 6:1
 
 
 
Pařízek Tomáš - Průdek Šimon
6:1, 6:2
 
Majc André - Šipula David
6:4, 6:3
 
Techlovský Tomáš - Jourdren Philippe
6:2, 7:5
 
Motal Jan - Záhornický Matyáš
6:4, 6:4
 
 
7:6, 6:4
 
Dufek Šimon - Fedor Jakub
 
Köhler Matěj - Šimek Kristián
7:6, 6:2
 
 
 
Palacký Jakub - Horáček Filip
scr.
 
Smolík David - Buba Alexej
3:6, 6:3, 1:0
 
Fejka Štěpán - Štěpánek Adam
6:3, 6:3
 
Havel Tomáš - Kliment Matúš
6:1, 6:3
 
 
6:2, 4:6, 1:0
 
Vágner Dominik - Ladman Filip
 
Papavasiliu Nikolaos - Robenek Štěpán
6:3, 7:6
 
 
 
Maršík Matyáš - Mikeš Marek
6:3, 6:3
 
Drlík David - Kabrhel Šimon
7:5, 6:4
 
Fencl Tomáš - Pšeničnyj Dmitrij
6:3, 6:2
 
Eversfield Thomas - Moravec Nicolas
7:5, 6:2
 
 
6:2, 7:6
 
Kusý Jakub - Kreysa Jan
 
Rozhodčí turnaje: Sova Michael (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Krejčí Tomáš 960
Kusý Jakub 1160
Ladman Filip 1460
Fejka Matěj 1560
Kreysa Jan 1960
Wirgler Tomáš 2545
Papavasiliu Nikolaos 2945
Rakouš Michal 3445
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714264

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jányš Albert04.03.2009TK TENNISPOINT FM

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kiss Jindřich13.07.2011TK Moravský Krumlov z.s.
Koc Rafael31.10.2011TC Brno.
Pokorný Filip03.06.2011TK Znojmo