Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TJ Kraví Hora Brno open
Pořadatel:  TJ Kraví Hora Brno
Datum:  27.-29.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
 
 
Papajík Jakub
 
Paleček Daniel
6:3, 6:2
 
Čechman Matyáš
6:1, 6:2
 
Krňávek Daniel
6:0, 6:2
 
Zmrzlý Tomáš
6:1, 7:6
 
Brtníček Kuba
5:7, 6:4, 1:0 (7)
 
 
 
Vondráček Robert
6:3, 6:0
 
 
 
Machač Daniel
6:0, 6:1
 
Pyšný Tomáš
6:3, 6:4
 
Novák Petr
6:2, 6:1
 
Chodil Patrik
6:3, 6:1
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (6)
 
Mazal Jiří
 
Pluskal Dominik
6:3, 2:6, 1:0 (8)
 
 
 
Chocholatý Tobiáš
6:1, 6:0
 
Švanda Jan
6:1, 6:2
 
Volejník Max
6:2, 6:1
 
Rymeš Matěj
6:2, 6:2
 
Staněk Dominik
6:3, 6:2
 
 
 
Chovanec Samuel
6:3, 6:2
 
 
 
Dvořáček David
6:2, 6:2
 
Dorazil Tadeáš
6:1, 7:6
 
Ševčík Samuel
6:2, 6:4
 
Mudra Petr
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Šindelka Adam
 
Počet účastníků24
NasazeníBH
Papajík Jakub 24012
Šindelka Adam 26912
Vondráček Robert 27812
Staněk Dominik 3959
Brtníček Kuba 4229
Mazal Jiří 4309
Pluskal Dominik 4459
Chovanec Samuel 5776
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 712262

Vondráček Robert - Staněk Dominik
 
 
 
Krňávek Daniel - Dorazil Tadeáš
6:3, 7:5
 
Ševčík Samuel - Mudra Petr
6:4, 6:3
 
Brtníček Kuba - Volejník Max
6:0, 6:2
 
 
 
Machač Daniel - Pyšný Tomáš
6:4, 6:4
 
 
 
Šindelka Adam - Dvořáček David
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Zmrzlý Tomáš - Rymeš Matěj
6:0, 6:0
 
Pluskal Dominik - Mazal Jiří
6:4, 6:1
 
 
 
Paleček Daniel - Čechman Matyáš
6:2, 7:6 (2)
 
Chodil Patrik - Švanda Jan
6:2, 6:4
 
 
7:6, 6:3
 
Chovanec Samuel - Papajík Jakub
 
Počet dvojic11
NasazeníBH
Papajík Jakub 24012
Šindelka Adam 26912
Vondráček Robert 27812
Staněk Dominik 3959
Brtníček Kuba 4229
Mazal Jiří 4309
Pluskal Dominik 4459
Chovanec Samuel 5776
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 714262

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lánský Jan28.10.2010Tenisový klub Tesla Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šindelka Adam06.01.2010ŽLTC Brno
Mudra Petr18.08.2011Tenisový klub Tesla Brno
Dorazil Tadeáš20.11.2011TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Dvořáček David02.10.2011ŽLTC Brno
Papajík Jakub10.12.2009TK SC OSTRAVA