Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  08.-11.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Šimek Kristián
 
 
 
Hlas Robin
6:0, 6:0
 
Vondráček Samuel Cristian
6:1, 6:1
 
Dočekal Jakub
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Rieser Sedrik Aurelius
 
Stehlík Vilém
6:1, 6:2
 
 
 
Štefaník Antonín
6:2, 6:2
 
Moravec Daniel
6:1, 6:0
 
Novotný Vojtěch
6:1, 7:5
 
Hanzelín Tobiáš
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Kovář Josef
 
Techlovský Tomáš
7:5, 6:3
 
 
 
Ječmínek Ondřej
6:0, 6:0
 
Doležal Sebastian
4:6, 6:3, 6:2
 
Švec Daniel
6:2, 6:1
 
Pribiš Vincent
7:6 (5), 5:7, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Luxa Tommy
 
Michel Maxim
6:0, 6:1
 
 
 
Šebek Filip
6:1, 6:3
 
Hron Lukáš
6:1, 6:3
 
Hájek Petr
6:4, 6:3
 
Sirový Šimon
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Zeman Patrik
 
Kačín Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
Manhart Jakub
6:0, 6:0
 
Pelda Martin
6:4, 6:4
 
Vlček Štěpán
6:1, 6:0
 
Polášek Oliver
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Michna Gabriel
 
Toman Karel
6:2, 7:5
 
 
 
Wollner Filip
6:2, 6:4
 
Kodeš Jan
6:2, 6:2
 
Turek Ondřej
6:1, 6:4
 
Kouba Adam
scr.
 
 
6:0, 6:0
 
Pšeničnyj Dmitrij
 
Zapský Tobiáš
6:1, 7:6 (3)
 
 
 
Baar Patrik
6:2, 6:3
 
Weigert Matyáš
6:1, 6:1
 
Dvořák Mikuláš
6:0, 6:1
 
Sladkovský Vavřinec
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Hnátek Marek
 
Kovařík Dominik
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Hampl  Viktor
 
Chmelař Marek
6:1, 6:1
 
Roček Eduard
7:5, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Kabrhel Šimon
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan 601026050, KAZDOVÁ EVA, ŠVÁROVÁ NIKOLA
Poznámka pořadatele: PROGRAM LZE NALÉZT NA http://vistasport.cz/VistaTV/OrderOfPlay%2F15b8d848-c031-4340-933b-b3c316787973
Program úterý 11. 1. 22 10 hodin finále dvouhry Šimon vs. Kabrhel
ne před 12,30 hodin finále čtyřhry Šimon, Kabrhel vs. Pšeničnyj, Zeman.
Počet účastníků46
NasazeníBH
Šimek Kristián 1460
Kabrhel Šimon 2160
Techlovský Tomáš 2945
Pšeničnyj Dmitrij 3645
Kačín Ondřej 4535
Zapský Tobiáš 4935
Kovář Josef 5730
Zeman Patrik 6530
Kategorie : 12Součet BH: 340
Kódové číslo akce: 702800

Kabrhel Šimon - Šimek Kristián
 
 
 
Hanzelín Tobiáš - Stehlík Vilém
6:2, 6:0
 
Hlas Robin - Novotný Vojtěch
5:7, 6:2, 1:0 (3)
 
Pribiš Vincent - Sladkovský Vavřinec
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Hájek Petr - Toman Karel
 
Michel Maxim - Techlovský Tomáš
7:6 (0), 6:0
 
 
 
Hampl  Viktor - Kodeš Jan
6:3, 6:1
 
Manhart Jakub - Švec Daniel
6:2, 6:1
 
Doležal Sebastian - Vondráček Samuel Cristian
6:1, 6:0
 
Baar Patrik - Dočekal Jakub
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Kocanda Petr - Kovařík Dominik
 
Chmelař Marek - Rieser Sedrik Aurelius
7:5, 1:6, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Polášek Oliver - Roček Eduard
 
Ječmínek Ondřej - Wollner Filip
6:1, 6:0
 
Hnátek Marek - Hron Lukáš
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Kačín Ondřej - Zapský Tobiáš
 
Kovář Josef - Luxa Tommy
1:6, 6:3, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Moravec Daniel - Sirový Šimon
 
Michna Gabriel - Šebek Filip
6:3, 6:1
 
Vlček Štěpán - Weigert Matyáš
6:0, 2:6, 1:0 (5)
 
 
6:2, 6:2
 
Pšeničnyj Dmitrij - Zeman Patrik
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan, Kazdová Eva, Švárová Nikola
Počet dvojic21
NasazeníBH
Šimek Kristián 1460
Kabrhel Šimon 2160
Techlovský Tomáš 2945
Pšeničnyj Dmitrij 3645
Kačín Ondřej 4535
Zapský Tobiáš 4935
Kovář Josef 5730
Zeman Patrik 6530
Kategorie : 12Součet BH: 340
Kódové číslo akce: 704800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šturma Sebastian23.08.2010TENIS Klánovice