Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
TC Head tour
Pořadatel:
1. Vestecká sportovní o.s.
Datum:
08.-10.01.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Heřmanová Tereza
Heřmanová
Heřmanová
Vítová Berenika
6:1, 6:1
Pichová
Pichová Karolína
6:3, 6:2
Heřmanová
Sixtová Adéla
6:1, 6:4
Sixtová
Bezděková Nicol
6:3, 6:2
Drbalová
Zemanová Kateřina
6:1, 6:1
Drbalová
Drbalová Linda
6:0, 6:0
Heřmanová
Tofi Vanessa
6:3, 6:2
Tofi
Tofi
Makovcová Adéla
6:0, 6:1
Makovcová
Čechová Natali
6:3, 6:4
Tofi
Molnárová Viktorie
4:6, 6:3, 1:0 (6)
Molnárová
Fiedlerová Adéla
6:0, 7:6
Vokřínková
6:3, 6:0
Vokřínková
Vokřínková Sára
Heřmanová
Koutová Veronika
6:4, 6:4
Koutová
Horáková
Horáková Renata
7:5, 6:0
Horáková
Malá Kristýna
2:6, 6:1, 1:0 (7)
Mojžíšová
Zemková Nela
6:3, 6:4
Fáčková
Fáčková Sára
6:2, 6:7 (107)
Mojžíšová
6:3, 6:2
Mojžíšová
Mojžíšová Vendula
Mojžíšová
Pažoutová Nela
3:6, 6:2, 1:0 (6)
Pažoutová
Pažoutová
Cajthamlová Eliška
4:6, 6:3, 1:0 (3)
Cajthamlová
Čumpelíková Pavlína
6:1, 6:4
Uhrová
Müllerová Kristýna
6:2, 6:4
Müllerová
Fortelková Karolína
6:3, 7:5
Uhrová
6:0, 6:0
Uhrová
Uhrová Nela
Rozhodčí turnaje:
Kazda Jiří (platná licence AV do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele:
Časový plán zápasů na neděli 9.1. : 10.00 čtvrtfinále a navazující semifinále
Počet účastníků
25
Nasazení
CŽ
BH
Heřmanová Tereza
51
20
Uhrová Nela
67
15
Tofi Vanessa
68
15
Mojžíšová Vendula
70
15
Drbalová Linda
74
15
Koutová Veronika
86
12
Vokřínková Sára
110
12
Pažoutová Nela
125
9
Kategorie : 6
Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 602045
Heřmanová Tereza
-
Uhrová Nela
Heřmanová
-
Uhrová
Heřmanová
-
Uhrová
Čumpelíková Pavlína
-
Müllerová Kristýna
6:0, 6:2
Čechová
-
Fortelková
Čechová Natali
-
Fortelková Karolína
2:6, 6:1, 1:0 (4)
Heřmanová
-
Uhrová
Vokřínková Sára
-
Koutová Veronika
7:6, 6:4
Vokřínková
-
Koutová
Vokřínková
-
Koutová
Cajthamlová Eliška
-
Bezděková Nicol
6:3, 6:2
Cajthamlová
-
Bezděková
Heřmanová
-
Uhrová
Fáčková Sára
-
Zemková Nela
6:1, 6:3
Fáčková
-
Zemková
Tofi
-
Makovcová
Tofi Vanessa
-
Makovcová Adéla
6:2, 6:2
Tofi
-
Makovcová
Drbalová
-
Mojžíšová
Malá Kristýna
-
Sixtová Adéla
6:4, 6:2
Malá
-
Sixtová
Pichová Karolína
-
Pažoutová Nela
7:5, 6:3
Drbalová
-
Mojžíšová
6:2, 5:7, 1:0 (7)
Drbalová
-
Mojžíšová
Drbalová Linda
-
Mojžíšová Vendula
Rozhodčí turnaje:
Kazda Jiří (platná licence AV do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele:
Časový plán zápasů na neděli 9.1. : 13.00 semifinále a navazující finále
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Heřmanová Tereza
51
20
Uhrová Nela
67
15
Tofi Vanessa
68
15
Mojžíšová Vendula
70
15
Drbalová Linda
74
15
Koutová Veronika
86
12
Vokřínková Sára
110
12
Pažoutová Nela
125
9
Kategorie : 6
Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 604045
Tisková PDF verze hracího plánu