Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
08.-10.06.
Pořadatel:
středočeský (P - 300)
Místo konání:
H-Č.Brod D-Neratovice
Kódové číslo:
516830
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kratochvíl Martin
Sokolská 894
282 01 Český Brod
Tel. (1):
739 627 235
E-mail:
tenismk@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Hoši - Český Brod - Martin Kratochvíl Dívky - TK Neratovice - František Menda, 602 280 671

Aplikace ČTS

Aplikace ČTS pro telefony iphone a android Vám umožní snadný a rychlý přístup k výsledkům soutěží jednotlivců i družstev Českého tenisového svazu. Můžete si zde vytvořit seznam svých oblíbených hráčů a už nikdy nepropásnete žádný jejich výsledek. Aplikace Vás upozorní dokonce i na rozlosování turnaje, kterého se Váš oblíbený hráč účastní.

Aplikace pro iphone
Aplikace pro android

Aplikace je prvních 30 dní zdarma. Pokud se Vám bude aplikace líbit, můžete si zaplatit roční předplatné v částce 399,–Kč.

Napište nám Vaše postřehy a nápady na app@cztenis.cz

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
82
20
0
 
30.04.2024 08:27:52
2.
Homola Matyáš 21.09.2010 Slavoj Český Brod
91
15
0
 
10.04.2024 11:39:21
3.
Poddaný Patrik 07.09.2011 TK Neridé
109
15
33
 
05.05.2024 22:44:31
4.
Rusňák Tadeáš 15.05.2011 Tenis Dobříš
110
15
62
 
16.04.2024 20:02:17
5.
Soukup Marek 20.11.2011 TK Čelákovice
112
15
41
 
07.04.2024 21:27:19
6.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Lokomotiva Zdice
124
12
40
 
05.04.2024 08:52:56
7.
Trojan Max 06.10.2011 Tenis Dobříš
130
12
67
 
08.04.2024 18:16:15
8.
Masopust Matěj 20.04.2010 LTC Beroun, z.s.
132
12
0
 
13.04.2024 19:50:55
9.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Tenis Dobříš
135
12
106
 
10.04.2024 06:34:23
10.
Kolesár Jaroslav 04.04.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
138
12
37
 
15.05.2024 22:07:31
11.
Dvořák Mikuláš 01.11.2010 Pliskova Tennis Academy-Říčany
149
12
0
 
07.04.2024 20:15:22
12.
Štefaník Antonín 02.04.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany
181
9
130
 
05.04.2024 09:57:31
13.
Plecitý Vít 05.04.2011 Lokomotiva Beroun
188
9
89
 
04.04.2024 09:21:12
14.
Motáň Matyáš 24.05.2010 TC VITALITY Březnice
189
9
0
 
19.04.2024 18:31:08
15.
Boček Matyáš 22.07.2011 Wilson tenis centrum z.s.
218
9
140
 
04.04.2024 09:39:25
16.
Havlík Jan 12.04.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
249
9
32
 
29.04.2024 19:13:02
17.
Dvořák Jonáš 09.05.2011 TK Neridé
250
9
100
 
08.04.2024 11:34:33
18.
Pavlík David 24.01.2010 Slavoj Žiželice
255
9
0
 
05.04.2024 20:27:56
19.
Kafka Michal 22.05.2011 Lokomotiva Zdice
257
9
283
 
24.04.2024 21:06:01
20.
Nenadál Richard 25.08.2010 I. ČLTPK Čerčany
258
9
0
 
09.04.2024 13:00:09
21.
Druzescu Theo 07.07.2010 Sportclub Řevnice, z.s.
266
6
0
 
06.05.2024 08:42:19
22.
Bureš Marek 07.08.2010 LTC Beroun, z.s.
279
6
0
 
06.04.2024 17:57:53
23.
Jougl Matyáš 21.04.2011 Slavoj Český Brod
307
6
175
 
27.04.2024 20:03:42
24.
Tvrdý Patrik 25.01.2011 TK PTA Kolín
325
6
157
 
04.04.2024 11:36:11
25.
Suchomel Jan 01.05.2010 Sparta Kutná Hora
337
6
0
 
12.04.2024 10:48:07
26.
Michálek Jan 04.09.2011 Tenisový klub Mníšek
348
6
259
 
22.05.2024 10:07:28
27.
Cisarz Kryštof 28.09.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany
383
6
245
 
29.04.2024 19:26:42
28.
Mikeš Jakub 19.04.2011 TK Roja Příbram z.s.
395
4
340
 
06.05.2024 14:32:47
29.
Jurčák Matyáš 03.02.2010 Tenis club Úvaly
493
4
0
 
21.04.2024 18:09:51
30.
Štěpánek Adam 21.09.2012 TK Neridé
653
3
179
 
19.05.2024 19:14:53
31.
Doležal Ondřej 05.05.2011 Slavoj Český Brod
671
3
283
 
05.04.2024 21:47:34
32.
Obyt Tobiáš 28.02.2012 Tenis Dobříš
693
3
137
 
09.05.2024 09:24:58
33.
Babovák Daniel 23.02.2012 LTC Houštka
739
3
127
 
09.05.2024 10:11:47
34.
Klement Matyáš 28.07.2012 LTC Houštka
864
3
227
 
21.04.2024 07:16:45
35.
Janouch Josef 04.05.2011 Slavoj Český Brod
864
3
433
 
10.05.2024 17:31:28
36.
Bartůška Jan 06.03.2012 Pliskova Tennis Academy-Říčany
896
1
101
 
04.04.2024 08:41:02
37.
Fiala Tomáš 21.12.2011 TK Benešov
896
1
270
 
04.04.2024 11:52:12
38.
Nedoma Nataniel 08.04.2012 CTA Rudná
896
1
193
 
04.04.2024 17:22:00
39.
Doležal Albert 19.04.2013 Slavoj Český Brod
896
1
321
 
05.04.2024 21:31:42
40.
Král Samuel 12.06.2012 Pliskova Tennis Academy-Říčany
896
1
131
 
22.04.2024 17:43:35
41.
Kareš Nikola 28.12.2010 Tenis Club Mokropsy
896
1
0
 
26.05.2024 15:11:52
42.
Krinwald Adam 10.04.2012 LTC Houštka
896
1
163
 
26.05.2024 18:30:30