Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Sokol Čimice
Datum:  21.-22.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Andr Marek
 
 
 
Bláha Karel
6:1, 6:1
 
Hrubeš Jan
7:6 (5), 2:6, 1:0 (7)
 
Haskell Maximilian
6:2, 6:1
 
Minx Vojta
6:0, 6:2
 
Šára Dominik
6:0, 6:1
 
 
 
Hromek Adrian
6:3, 6:1
 
 
 
Šimek Dominik
6:1, 6:0
 
Kovařík Dominik
6:0, 6:0
 
Hejnar Richard
7:5, 6:4
 
Vrtílka Jakub
2:6, 7:6 (107)
 
Klokov Martin
6:1, 6:2
 
 
 
Mrklovský David
7:6 (8), 7:5
 
 
 
Růžek Matyáš
6:1, 6:0
 
Otta Jakub
7:5, 6:2
 
Dlouhý Martin
6:1, 6:2
 
Peterka Jakub
6:4, 6:1
 
Fric Adam
6:2, 6:0
 
 
 
Jandourek Filip
6:1, 6:0
 
 
 
Vortel Štěpán
6:3, 6:2
 
Ježek Tomáš
6:3, 3:6, 1:0 (9)
 
Roubík Martin
6:1, 6:0
 
Šubert Daniel
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Vágner Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Mlezivová Karolína (platná licence B do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: 23.8.2021 15:30 možnost rozehrávky, 16:00 Finále dvouhry Vágner - Andr
Počet účastníků24
NasazeníBH
Andr Marek 2449
Vágner Dominik 3206
Hromek Adrian 3226
Fric Adam 3506
Šára Dominik 3996
Jandourek Filip 4356
Klokov Martin 4454
Mrklovský David 5564
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 512309

Andr Marek - Hromek Adrian
 
 
 
Šimek Dominik - Haskell Maximilian
6:1, 6:1
 
PROCHÁZKA Adam - Klokov Martin
6:2, 6:0
 
Vrtílka Jakub - Fric Adam
6:0, 6:1
 
 
 
Bláha Karel - Minx Vojta
6:3, 6:4
 
Hejnar Richard - Kovařík Dominik
6:4, 6:0
 
Roubík Martin - Šára Dominik
6:1, 6:1
 
 
 
Kašík Daniel - Dlouhý Martin
6:1, 6:4
 
Šubert Daniel - Skořepa Adam
6:2, 6:2
 
Peterka Jakub - Hrubeš Jan
6:1, 7:5
 
Ježek Tomáš - Otta Jakub
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
 
6:1, 6:1
 
Mrklovský David - Jandourek Filip
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Andr Marek 2449
Hromek Adrian 3226
Fric Adam 3506
Šára Dominik 3996
Jandourek Filip 4356
Klokov Martin 4454
Mrklovský David 5564
Minx Vojta 6354
Kategorie : 4Součet BH: 45
Kódové číslo akce: 514309

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hora Vilém21.12.2009TJ Radlice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Skořepa Adam11.06.2010SK Tenis Duchcov