Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  11.-13.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Flídr Rodan
 
 
 
Chaloupka David
5:7, 6:4, 1:0 (5)
 
VAVERKA DAN
6:2, 6:2
 
Kovář Lukáš
6:1, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Dufek Pavel Oliver
 
Ploc Matouš
6:1, 6:2
 
 
 
Suchánek Pavel
6:1, 6:1
 
Novotný Matěj
6:0, 7:5
 
Pelikán Tomáš
6:0, 6:1
 
Kučera Lukáš
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Starý Jan
 
Doskočil Aleš
1:6, 6:4, 1:0 (12)
 
 
 
Bílek Adam
6:0, 6:4
 
Hegr Tomáš
6:4, 7:6 (5)
 
Kovárník Vojtěch
6:0, 6:1
 
Zapletal Ondřej
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Šrámek Erik
 
Novák Matěj
6:0, 6:4
 
 
 
Šmejc Dominik
6:0, 6:0
 
Vlček Adam
6:0, 7:5
 
Cvrček Martin
6:0, 3:6, 1:0 (7)
 
Zapletal Jindřich
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Dymák Filip
 
Rozhodčí turnaje: Skokan Ondřej (platná licence B do 31.12.2025)
Poznámka pořadatele: 11.9.- 9:00 Chaloupka, Vaverka, Suchánek, Novotný, Pelikán, Kučera, Bílek, Hegr, Kovárník, Zapletal Ondřej, Šmejc, Vlček, cvrček, Zapletal Jindřich, kovář, Dufek 10:45: ostatní hráči 12.9. - 8:30 - Ploc,Pelikán; 9:30- ostatní singlisti 12:00 - příjezd hráčů na debl (případně si volejte)
Počet účastníků23
NasazeníBH
Flídr Rodan 14015
Dymák Filip 19612
Šrámek Erik 20712
Ploc Matouš 2279
Doskočil Aleš 3646
Dufek Pavel Oliver 4186
Starý Jan 4494
Novák Matěj 4904
Kategorie : 4Součet BH: 68
Kódové číslo akce: 512271

Flídr Rodan - Šrámek Erik
 
 
 
Zapletal Ondřej - Zapletal Jindřich
6:2, 6:4
 
Pelikán Tomáš - VAVERKA DAN
6:2, 6:0
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Bílek Adam - Cvrček Martin
 
Starý Jan - Šmejc Dominik
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:7 (5), 6:4, 1:0 (5)
 
Doskočil Aleš - Suchánek Pavel
 
Kovář Lukáš - Kovárník Vojtěch
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Ploc Matouš - Dufek Pavel Oliver
 
Rozhodčí turnaje: Skokan Ondřej (platná licence B do 31.12.2025)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Flídr Rodan 14015
Šrámek Erik 20712
Ploc Matouš 2279
Vágner Dominik 3206
Doskočil Aleš 3646
Dufek Pavel Oliver 4186
Starý Jan 4494
Novák Matěj 4904
Kategorie : 4Součet BH: 62
Kódové číslo akce: 514271

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hep Matyáš27.01.2007TENIS-CENTRUM DTJ HK

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dymák Filip07.05.2008LTC Pardubice
Dufek Pavel Oliver24.05.2010TK Hlinsko
VAVERKA DAN30.01.2009LTC Pardubice
Vágner Dominik25.08.2009TK AGROFERT Prostějov