Název: |
Turnaj je součástí okruhu o českobrodský pohár |
Datum: |
12.-14.08. |
Pořadatel: |
TK PTA Kolín (C - 300) |
Kódové číslo: |
516150 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Dunlop |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Müller Tomáš |
V Jezírkách 1530 | |
280 02 Kolín V | |
Tel. (1): |
725 640 044 |
E-mail: |
mullto@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Guo Yichen | 26.05.2011 | TK Radošovice | 106 |
15 |
37 |
11.08.2023 16:41:22 |
|
2. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 119 |
15 |
21 |
28.07.2023 01:51:29 |
|
3. |
VAVERKA DAN | 30.01.2009 | LTC Pardubice | 124 |
15 |
24.07.2023 21:49:06 |
||
4. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | 154 |
12 |
20 |
06.08.2023 13:44:35 |
|
5. |
Begun Rafael | 20.10.2009 | TJ Spoje Praha | 176 |
12 |
10.08.2023 19:48:48 |
||
6. |
Pražma Adam | 22.06.2010 | LTC Tábor 1903 | 197 |
9 |
170 |
15.05.2023 09:21:04 |
|
7. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | 209 |
9 |
119 |
16.05.2023 07:33:31 |
|
8. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 234 |
9 |
103 |
23.07.2023 15:25:31 |
|
9. |
Kovárník Vojtěch | 10.06.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | 261 |
9 |
96 |
10.08.2023 08:09:25 |
|
10. |
Korolskyi Volodymyr | 18.06.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 262 |
9 |
298 |
03.08.2023 15:48:55 |
|
11. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 315 |
6 |
109 |
11.06.2023 19:10:40 |
|
12. |
Pavlík David | 24.01.2010 | Slavoj Žiželice | 363 |
6 |
180 |
10.08.2023 19:49:02 |
|
13. |
Beneš Pavel | 03.03.2010 | LTC Houštka | 449 |
4 |
227 |
09.08.2023 08:16:41 |
|
14. |
Žďárský Lukáš | 03.10.2010 | TC Chrudim z.s. | 508 |
4 |
116 |
09.08.2023 19:04:38 |
|
15. |
Suchomel Jan | 01.05.2010 | Sparta Kutná Hora | 538 |
4 |
438 |
31.07.2023 16:25:27 |
|
16. |
Dvořák Jonáš | 09.05.2011 | TK Neridé | 592 |
4 |
90 |
06.08.2023 13:45:27 |
|
17. |
Mňuk Jakub | 10.10.2010 | TK Sparta Praha | 604 |
4 |
310 |
09.08.2023 18:05:11 |
|
18. |
Havlín Oskar | 05.11.2012 | Slavoj Žiželice | 681 |
4 |
252 |
10.08.2023 21:06:24 |
|
19. |
Klvaň Maxmilián | 03.02.2011 | TK PTA Kolín | 826 |
3 |
512 |
07.08.2023 10:54:57 |
|
20. |
Jougl Matyáš | 21.04.2011 | Slavoj Český Brod | 960 |
3 |
110 |
11.08.2023 11:42:47 |
|
21. |
Punar Patrik | 21.06.2009 | TK PTA Kolín | 999 |
1 |
06.08.2023 07:01:06 |
||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 182 |
12 |
216 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2023 10:41:36 |
2. |
Homola Matyáš | 21.09.2010 | Slavoj Český Brod | 177 |
12 |
53 |
odhlášeno hráčem | 29.07.2023 09:16:36 |
3. |
Müller Jan | 06.09.2010 | TC Chrudim z.s. | 999 |
1 |
356 |
odhlášeno hráčem | 04.08.2023 07:26:20 |
4. |
Pilný Matouš | 18.01.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | 784 |
3 |
171 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2023 10:10:07 |