Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Podhostýnská juniorka 2021
Pořadatel:  TK Bystřice p.H.
Datum:  17.-19.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Jendřejek Daniel
 
 
 
Tégl Tomáš
6:1, 6:1
 
Václavek Tomáš
6:7, 6:0, 6:0
 
Syryčanský Adam
6:4, 6:1
 
Gerža Adam
6:0, 6:0
 
Vitámvás Marek
6:5, scr.
 
Žampach Vojtěch
6:0, 6:0
 
Šima Patrik
6:2, scr.
 
Hradečný Lukáš
6:0, 6:0
 
Vašina Marek
6:0, 6:0
 
Petrla Adam
6:2, 6:0
 
Brychta Tomáš
6:3, 6:4
 
Zlámal Jan
6:2, 6:3
 
Němec Adam
6:1, 6:0
 
Rojíček Daniel
6:3, 6:2
 
Svoboda Patrik
7:6 (4), 6:4
 
Homolka Tomáš
6:1, 6:1
 
Šenk Jan
6:3, 7:6 (2)
 
Homolka Petr
6:1, 6:1
 
Jaroš Jakub
6:1, 6:1
 
Navrátil Patrik
6:1, 4:6, 7:6
 
 
6:0, 6:0
 
Svozil Václav
 
Drobný Jan
6:2, 6:2
 
Křemeček Tomáš
6:0, 6:0
 
Macharáček Martin
3:6, 6:2, scr.
 
Novák Matyáš
7:5, 6:0
 
Gvuzd Tomáš
6:2, 4:6, 6:4
 
Kuneta Tadeáš
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Robenek Václav
 
Rozhodčí turnaje: Šenk Daniel (platná licence B do 30.04.2022)
Počet účastníků29
NasazeníBH
Jendřejek Daniel 17512
Robenek Václav 20512
Svozil Václav 2979
Šima Patrik 3356
Rojíček Daniel 3416
Svoboda Patrik 4106
Drobný Jan 4364
Žampach Vojtěch 4454
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 512081

Robenek Václav - Svozil Václav
 
 
 
Vitámvás Marek - Křemeček Tomáš
6:1, 6:1
 
Brychta Tomáš - Šenk Jan
6:1, 6:3
 
Gerža Adam - Svoboda Patrik
6:2, 6:2
 
 
 
Homolka Petr - Homolka Tomáš
6:4, 7:5
 
Gvuzd Tomáš - Macharáček Martin
6:2, 6:2
 
Kuneta Tadeáš - Hradečný Lukáš
6:3, 5:7, 1:0 (4)
 
Šima Patrik - Němec Adam
6:1, 6:0
 
 
7:5, 6:3
 
Žampach Vojtěch - Tégl Tomáš
 
Jaroš Jakub - Navrátil Patrik
scr.
 
Vašina Marek - Zlámal Jan
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Jendřejek Daniel - Rojíček Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Šenk Daniel (platná licence B do 30.04.2022)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Jendřejek Daniel 17512
Robenek Václav 20512
Svozil Václav 2979
Šima Patrik 3356
Rojíček Daniel 3416
Svoboda Patrik 4106
Žampach Vojtěch 4454
Gvuzd Tomáš 5184
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 514081

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kuneta Tadeáš27.05.2008TK EZE Olomouc z.s.
Gvuzd Tomáš06.05.2008Tennis Hill Havířov o.s.
Hradečný Lukáš26.06.2008Tenisový klub Studénka z.s.
Jendřejek Daniel12.10.2008TK Slavia Orlová