Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tempo Praha
Pořadatel:  Tempo Praha
Datum:  11.-13.02.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Witoš Ondřej (1)
 
 
 
Petráček Petr
6:3, 6:3
 
Strašil Daniel
6:1, 6:0
 
Masopust Matěj
6:4, 6:4
 
 
 
Stoyanov Daniel (8)
6:2, 6:1
 
 
 
Begun Rafael (4)
6:2, 6:2
 
 
 
Mňuk Jakub
6:1, 6:0
 
Sedlatý Mikuláš
6:0, 6:0
 
Růžek Matyáš
6:1, 6:2
 
Dočekal Jakub
7:5, 6:4
 
Minx Jindřich (6)
6:4, 4:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Baar Patrik (7)
 
Nenadál Richard
6:1, 6:1
 
Roček Eduard
6:2, 6:4
 
Vavruška Pavel
2:6, 6:0, 1:0
 
Jakeš Michael
6:1, 6:0
 
 
6:7 (4), 6:0, 1:0 (8)
 
Hrnčíř Jakub (3)
 
 
6:2, 6:2
 
Novotný Bořek Jan (5)
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
Korolskyi Volodymyr
 
Horečný Christian
6:1, 6:0
 
Kroupa David
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Vondráček Tomáš (2)
 
Rozhodčí turnaje: Radek Cyprich - tel: 602 821 471
Poznámka pořadatele: V DEN TURNAJE (sobota/neděle) VOLEJTE PANU ROZHODČÍMU R. Cyprichovi – tel: 602 821 471 Finále v pondělí od 09:00

Hrací plán byl automaticky vylosován 10.02.2023 18:08:52
Počet účastníků22
NasazeníBH
Witoš Ondřej 10715
Vondráček Tomáš 12612
Hrnčíř Jakub 2119
Begun Rafael 2219
Novotný Bořek Jan 2399
Minx Jindřich 2519
Stoyanov Daniel 2529
Baar Patrik 2779
Kategorie : 4Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 502089

Mráz Jakub - Kodada Jan (1)
 
Novotný Bořek Jan - Růžek Matyáš
6:1, 6:3
 
Baar Patrik - Begun Rafael (3)
6:1, 6:2
 
Korolskyi Volodymyr - Horečný Christian
6:1, 6:7 (105)
 
Petráček Petr - Nenadál Richard
6:4, 7:5
 
Minx Jindřich - Stoyanov Daniel (4)
6:1, 6:4
 
Roček Eduard - Jakeš Michael
6:2, 1:6, 1:0 (8)
 
Hrnčíř Jakub - Witoš Ondřej (2)
6:2, 6:2
 

Hrací plán byl automaticky vylosován 11.02.2023 13:02:33
Počet dvojic8
NasazeníBH
Mráz Jakub 9415
Witoš Ondřej 10715
Kodada Jan 2049
Hrnčíř Jakub 2119
Begun Rafael 2219
Novotný Bořek Jan 2399
Minx Jindřich 2519
Stoyanov Daniel 2529
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 504089

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mráz Jakub17.05.2009TK Neridé
Kodada Jan23.06.2009Pála Vízner Tennis z.s.