Datum narození: | 26.09.2010 |
Platnost reg. do: | 18.04.2025 |
Klub: | TK PTA Kolín |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | TK PTA Kolín | 922 (4) | |||
2022-L | TK PTA Kolín | 674 (4) | |||
2023-Z | TK PTA Kolín | 403 (1) | 501 (4) |
||
2023-L | TK PTA Kolín | 608 (1) | 435 (6) |
||
2024-Z | TK PTA Kolín | 398 (6) |
|||
2024-L | TK PTA Kolín | 522 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 24 - II. třída B 28.04.2024 NT 08.05., LTC Houštka C - TK PTA Kolín |
0 |
1. | 28 - III. třída D 05.05.2024 NT 11.05., I. ČLTPK Čerčany B - TK PTA Kolín B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 24 - II. třída B 28.04.2024 NT 08.05., LTC Houštka C - TK PTA Kolín |
0 |
1. | 28 - III. třída D 05.05.2024 NT 11.05., I. ČLTPK Čerčany B - TK PTA Kolín B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024 NT 08.05., 24 - II. třída B LTC Houštka C - TK PTA Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pučelík Adam | - | Vavruška Pavel | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 24 - II. třída B LTC Houštka C - TK PTA Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Raška, Klement | - | Vedral, Vavruška | 6:7, 6:1, 1:0 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 28 - III. třída D I. ČLTPK Čerčany B - TK PTA Kolín B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hruška Karel Marek | - | Vavruška Pavel | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 28 - III. třída D I. ČLTPK Čerčany B - TK PTA Kolín B | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 33 - I. třída B 27.04.2024 NT 01.05., LTC Houštka B - TK PTA Kolín |
0 |
2. | 33 - I. třída B 04.05.2024 NT 12.05., TK PTA Kolín - TK SC Mladá Boleslav B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 33 - I. třída B 27.04.2024 NT 01.05., LTC Houštka B - TK PTA Kolín |
2 |
2. | 33 - I. třída B 04.05.2024 NT 12.05., TK PTA Kolín - TK SC Mladá Boleslav B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.04.2024 NT 01.05., 33 - I. třída B LTC Houštka B - TK PTA Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Beneš Jakub | - | Vavruška Pavel | 5:7, 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 33 - I. třída B LTC Houštka B - TK PTA Kolín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Raška, Raška | - | Vavruška, Klvaň | 4:6, 1:6 |
získané body: 2 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 33 - I. třída B TK PTA Kolín - TK SC Mladá Boleslav B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vavruška Pavel | - | Říha Marek | 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 33 - I. třída B TK PTA Kolín - TK SC Mladá Boleslav B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vavruška, Černý | - | Rychtera, Tůma | 2:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |