Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  LTK Klatovy
Datum:  24.-28.09.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Abeldinova Alla
 
 
 
Šmejdířová Josefína
6:2, 6:2
 
Malá Natálie
6:2, 6:2
 
Šílová Nela
6:3, 6:3
 
Bervid Victoria
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Charvátová Nela
 
Kajabová Klára
6:4, 6:0
 
 
 
Zikmundová Valérie
6:2, 6:1
 
Hrádková Eliška
6:2, 6:1
 
Divilová Sára
6:4, 6:2
 
Dementyeva  Varvara
6:4, 2:6, 7:5
 
 
7:6 (4), 6:3
 
Pobořilová Aneta
 
Smékalová Magdaléna
6:2, 6:3
 
 
 
Krejzová Andrea
6:3, 4:6, 6:1
 
Temenugov Isabella
7:6 (5), 6:1
 
Dvořáčková Emma
6:1, 6:1
 
Pancová Julie
6:1, 3:6, 6:1
 
 
0:6, 6:3, 6:0
 
Fuksová Natalie
 
Rainke Natálie
6:2, 7:5
 
 
 
Ticháčková Eliška
6:1, 6:3
 
Kotrčová Eliška
6:0, 7:6 (5)
 
Brožová Amélie
5:7, 6:2, 6:3
 
Zourková Lucie
6:2, 5:7, 6:1
 
 
5:7, 6:3, 6:4
 
Látalová Adéla
 
Syrová Natálie
6:3, 3:6, 6:4
 
 
 
Drukerova Amelie Essie
5:0, scr.
 
Trinerová Darja
6:1, 6:1
 
Čížková Pavla
6:4, 7:6 (4)
 
Rundová Stella Viktorie
6:2, 6:1
 
 
7:5, 6:4
 
Čákorová Jana
 
Poláková Tereza
6:2, 6:0
 
 
 
Kopřivová Nikola
6:1, 6:2
 
Kodešová Klára
6:1, 6:1
 
Červenková Lucie
6:0, 6:4
 
Caisová Šárka
6:4, 7:5
 
 
6:3, 6:4
 
Zámečníková Kristina
 
Paterová Natálie
4:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Prepslová Agáta
7:5, 3:6, 6:2
 
Šilhavá Aneta
6:0, 6:3
 
Nováková Erika
1:6, 6:3, 6:3
 
Vavříková Adéla
3:6, 6:2, 7:6 (2)
 
 
6:2, 6:2
 
Hertlová Veronika
 
Heiderová Karolína
7:6 (2), 6:3
 
 
 
Jelínková Barbora
6:2, 6:2
 
Novák Nicol
6:2, 6:7 (5), 6:2
 
Brožová Natálie
6:1, 6:0
 
Kurcová Denisa
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:4
 
Hranáčová Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: Čihák Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Úterý : 9:30 finále dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Abeldinova Alla 1730
Hranáčová Kristýna 1930
Zámečníková Kristina 2130
Smékalová Magdaléna 3025
Paterová Natálie 3920
Pobořilová Aneta 4220
Látalová Adéla 4720
Syrová Natálie 4920
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 412250

Hranáčová Kristýna - Smékalová Magdaléna
 
 
 
Kopřivová Nikola - Rundová Stella Viktorie
6:1, 6:0
 
Dvořáčková Emma - Brožová Amélie
6:2, 6:4
 
Šilhavá Aneta - Prepslová Agáta
6:7 (4), 6:2, 1:0 (3)
 
 
 
Charvátová Nela - Syrová Natálie
6:3, 6:1
 
 
 
Paterová Natálie - Látalová Adéla
6:2, 6:2
 
 
 
Kotrčová Eliška - Dementyeva  Varvara
6:3, 6:4
 
Ticháčková Eliška - Zourková Lucie
scr.
 
Malá Natálie - Heiderová Karolína
6:7 (3), 6:1, 1:0 (2)
 
Zikmundová Valérie - Hertlová Veronika
6:2, 7:5
 
 
6:3, 6:3
 
Abeldinova Alla - Lukešová Nicole
 
Fuksová Natalie - Šmejdířová Josefína
6:1, 6:1
 
 
 
Červenková Lucie - Trinerová Darja
6:3, 7:5
 
Vavříková Adéla - Soukupová Lucie
2:5, scr.
 
Šílová Nela - Brožová Natálie
6:1, 6:1
 
Hrádková Eliška - Caisová Šárka
6:2, 6:4
 
 
5:7, 6:1, 1:0 (3)
 
Rainke Natálie - Pobořilová Aneta
 
Poláková Tereza - Kajabová Klára
scr.
 
 
 
Čížková Pavla - Čákorová Jana
7:5, 6:2
 
 
 
Novák Nicol - Pancová Julie
6:3, 6:7 (8), 1:0 (7)
 
Drukerova Amelie Essie - Bervid Victoria
7:6 (5), 6:2
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Zámečníková Kristina - Jelínková Barbora
 
Poznámka pořadatele: Úterý: 11 :00 finále čtyřhry
Počet dvojic22
NasazeníBH
Abeldinova Alla 1730
Hranáčová Kristýna 1930
Zámečníková Kristina 2130
Smékalová Magdaléna 3025
Paterová Natálie 3920
Pobořilová Aneta 4220
Látalová Adéla 4720
Syrová Natálie 4920
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 414250

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sokolová Marie18.06.2005Sokol Lanžhot
Jantačová Elen16.08.2005TJ Brno-Komín
Nováková Veronika19.04.2006VSK VŠB-TU Ostrava
Svobodová Klára11.06.2005TK Pernštýn 1897 Pardubice
Židelová Viktorie17.07.2006ŽLTC Brno
Odehnalová Nela19.07.2005TENIS-CENTRUM DTJ HK
Šimonovská Tereza03.08.2005TK Škoda Plzeň z.s.
Junová Aneta11.09.2006Tenis Cibulka

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nováková Erika11.01.2007TK Olymp Praha
Lukešová Nicole27.10.2006TK Slavia Plzeň