Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  02.-06.08.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Zámečníková Kristina
 
 
 
Svobodová Klára
6:0, 6:7 (6), 7:6 (5)
 
Prici Terezie
6:3, 6:1
 
Slavíková Emma
6:4, 6:0
 
Pancová Julie
6:1, 6:1
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Damašková Kristýna
 
Wirglerová Simona
6:2, 2:6, 7:5
 
 
 
Zourková Lucie
3:6, 7:5, 6:1
 
Ondrášková Karolína
7:6 (4), 6:1
 
Drukerova Amelie Essie
6:1, 6:2
 
Zikmundová Aneta
3:6, 6:0, 6:3
 
 
6:3, 2:6, 6:0
 
Pobořilová Aneta
 
Smékalová Magdaléna
6:3, 6:2
 
 
 
Malá Natálie
6:2, 6:2
 
Temenugov Isabella
6:1, 7:5
 
Zimanyi Ela
6:0, 6:2
 
Bervid Victoria
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Řezníčková Natálie
 
Kajabová Klára
6:1, 6:3
 
 
 
Valentová Karolina
6:3, 6:4
 
Krejzová Andrea
6:3, 6:1
 
Židelová Viktorie
4:6, 6:2, 7:5
 
Huťková Valerie
6:4, 6:4
 
 
6:4, 7:6 (1)
 
Davidová Natálie
 
Paterová Natálie
6:2, 6:3
 
 
 
Borovičková Nicol
6:3, 6:4
 
Škrabalová Gabriela
6:2, 6:3
 
Hrádková Eliška
6:2, 6:3
 
Nováková Veronika
6:1, 6:3
 
 
1:6, 7:5, 6:1
 
Podškubková Klára
 
Rainke Natálie
6:3, 6:4
 
 
 
Žingorová Adéla
7:6 (2), 6:1
 
Veselá Barbora
4:6 (2), 6:1
 
Paštiková Julie
6:0, 6:0
 
Horáčková Viktorie
6:3, 3:6, 7:5
 
 
6:0, 6:0
 
Michálková Barbora
 
Látalová Adéla
6:2, 6:3
 
 
 
Novák Nicol
6:3, 6:3
 
Jelínková Barbora
6:1, 6:1
 
Brožová Natálie
4:6, 6:3, 6:4
 
Svobodová Julie
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Čákorová Jana
 
Davidová Natali
6:2, 6:3
 
 
 
Jantačová Elen
3:6, 6:1, 6:2
 
Piteráková  Natálie
6:2, 6:3
 
Závišková Barbora
6:2, 6:2
 
Huťková Klaudie
6:4, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Urbanová Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: tel. 739412543.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Zámečníková Kristina 2130
Urbanová Lucie 2325
Michálková Barbora 2925
Smékalová Magdaléna 3025
Paterová Natálie 3920
Pobořilová Aneta 4220
Davidová Natálie 4420
Látalová Adéla 4720
Kategorie : 12Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 412113

Smékalová Magdaléna - Michálková Barbora
 
 
 
Prici Terezie - Borovičková Nicol
6:2, 6:1
 
Melicharová Kateřina - Zikmundová Aneta
6:2, 7:6 (5)
 
Bervid Victoria - Slavíková Emma
6:3, 6:3
 
Krejzová Andrea - Čákorová Jana
6:1, 6:1
 
Malá Natálie - Pancová Julie
6:4, 0:6, 1:0 (7)
 
Škrabalová Gabriela - Pobořilová Aneta
1:6, 6:4, 4:0 (5)
 
Davidová Natálie - Rainke Natálie
6:3, 5:7, 1:0 (6)
 
 
 
Veselá Barbora - Valentová Karolina
6:4, 5:7, 1:0 (5)
 
Huťková Klaudie - Huťková Valerie
4:6, 7:6 (3), 1:0 (11)
 
Jantačová Elen - Grünová Eliška
6:2, 2:6, 1:0 (5)
 
Chytilová Agatha - Piteráková  Natálie
6:3, 6:3
 
 
1:6, 7:6 (4), 1:0 (2)
 
Davidová Natali - Kajabová Klára
 
Nováková Veronika - Damašková Kristýna
6:2, 6:4
 
 
 
Židelová Viktorie - Temenugov Isabella
6:3, 6:1
 
Vallová Valentina - Novák Nicol
6:2, 6:1
 
Žingorová Adéla - Zourková Lucie
6:2, 6:1
 
Svobodová Klára - Brabcová Sára
6:4, 6:2
 
 
1:6, 6:4, 1:0 (2)
 
Látalová Adéla - Paterová Natálie
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
2:6, 6:2, 1:0 (9)
 
Zimanyi Ela - Bukvaldová Michaela
6:0, 6:2
 
Horáčková Viktorie - Drukerova Amelie Essie
6:2, 6:0
 
Brožová Natálie - Svobodová Julie
6:1, 6:0
 
Závišková Barbora - Podškubková Klára
6:1, 6:4
 
Paštiková Julie - Ondrášková Karolína
3:6, 7:5, 1:0 (6)
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (2)
 
Zámečníková Kristina - Jelínková Barbora
 
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic26
NasazeníBH
Zámečníková Kristina 2130
Michálková Barbora 2925
Smékalová Magdaléna 3025
Paterová Natálie 3920
Pobořilová Aneta 4220
Davidová Natálie 4420
Látalová Adéla 4720
Wirglerová Simona 5020
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 414113

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šalková Natálie21.06.2006TK Neridé
Heiderová Karolína04.10.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.
Machková Natálie12.07.2005SK Aritma Praha
Bártová Natálie03.01.2005SK JC Sport Opava
Fížová Monika17.02.2005TK Na Dolině o.s.
Šrotová Linda24.09.2007TK Mohelnice, z.s.
Valdmannová Vendula10.12.2007TK Na Dolině o.s.
Kudláčková Zuzana28.10.2006SK Tenis Kladno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Paštiková Julie31.05.2008TK AGROFERT Prostějov
Peterková Adina29.02.2008TK Sparta Praha
Bukvaldová Michaela08.09.2005TK TILIA Brno
Grünová Eliška18.11.2005HTK Třebíč