Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  10.-14.12.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Smékalová Magdaléna
 
Drukerova Amelie Essie
6:2, 6:3
 
Donald Natalie
6:1, 6:4
 
Hajná Kateřina
6:4, 6:4
 
Šílová Nela
7:6, 6:4
 
Jelínková Barbora
6:3, 6:2
 
Kareisová Jana
6:3, 6:3
 
Jandová Nela
7:5, 7:5
 
Poláková Tereza
6:1, 6:4
 
Oktiabreva Alisa
6:2, 6:2
 
Kovačková Alena
6:1, 7:6
 
Davidová Natali
6:2, 6:3
 
Krejčová Tereza
6:2, 6:1
 
Charvátová Nela
6:4, 6:2
 
Malá Natálie
7:6, 6:4
 
Látalová Adéla
7:6, 6:3
 
Mihoková Petra
3:6, 6:3, 6:2
 
Hanáková Denisa
6:7, 6:3, 6:1
 
Forejtková Eliška
6:2, 4:6, 6:0
 
Navrátilová Magdalena
6:3, 6:1
 
Valdmannová Vendula
6:2, 7:5
 
Zámečníková Kristina
6:4, 6:1
 
Jantačová Elen
5:7, 7:5, 6:2
 
Michálková Barbora
6:1, 6:1
 
Slaměníková Marie
6:2, 6:2
 
Zikmundová Valérie
6:4, 5:7, 7:5
 
Fajmonová Sarah Melany
6:2, 5:7, 6:2
 
Šalková Natálie
6:3, 6:3
 
Jiroušková Monika
6:2, 6:3
 
Židelová Viktorie
6:7, 6:3, 7:6
 
Valentová Karolina
6:1, 2:6, 7:5
 
Pávková Katrin
3:6, 6:1, scr.
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet účastníků32
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 1730
Pávková Katrin 1830
Michálková Barbora 1930
Poláková Tereza 2125
Látalová Adéla 2125
Slaměníková Marie 2325
Jandová Nela 2525
Mihoková Petra 2725
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 402011

Charvátová Nela - Smékalová Magdaléna
 
Hanáková Denisa - Jelínková Barbora
6:3, 6:4
 
Šílová Nela - Kopřivová Nikola
6:4, 7:5
 
Šalková Natálie - Jiroušková Monika
6:4, 6:7, 1:0
 
Poláková Tereza - Davidová Natali
7:6, 6:2
 
Kovačková Alena - Forejtková Eliška
7:5, 6:2
 
Heřmanová Barbora - Heřmanová Tereza
6:4, 6:2
 
Jantačová Elen - Valentová Karolina
6:3, 3:6, 1:0
 
Zikmundová Valérie - Oktiabreva Alisa
6:3, 6:4
 
Navrátilová Magdalena - Valdmannová Vendula
7:5, 6:4
 
Huťková Valerie - Židelová Viktorie
6:4, 6:3
 
Látalová Adéla - Drukerova Amelie Essie
7:5, 6:4
 
Kareisová Jana - Zámečníková Kristina
6:1, 6:3
 
Malá Natálie - Hajná Kateřina
7:6, 5:7, 1:0
 
Krejčová Tereza - Donald Natalie
6:3, 7:6
 
Slaměníková Marie - Jandová Nela
6:2, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 1730
Poláková Tereza 2125
Látalová Adéla 2125
Slaměníková Marie 2325
Jandová Nela 2525
Charvátová Nela 2825
Zámečníková Kristina 3120
Davidová Natali 3320
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 404011

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Chrisstoffels Floortje08.06.2007TC Dvůr Králové, z.s.
Valentová Tereza20.02.2007TK Sparta Praha
Syrová Natálie05.08.2006I.ČLTK Praha
Melicharová Kateřina18.03.2008TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Heřmanová Tereza27.06.2009SK HAMR, z.s.