Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.06.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 400)
Místo konání:
Jihlava
Kódové číslo:
316940
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Lucie Vávrová
Mostecká 24
586 01 Jihlava
Tel. (1):
+420 770 671 985
Tel. (3):
+420 607 183 578
E-mail:
lucie0703@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 16-18 hodin telefonicky formou SMS na č. 777529440 p. Holenda( ředitel turnaje ).

Opatření a omezení covid-19

Všichni účastníci Oblastního přeboru i jejich doprovod jsou povinni při prezentaci odevzdat vyplněné a podepsané Prohlášení účastníka soutěže. Prohlášení je k dispozici na webových stránkách JmTS. www.jihomoravsky.cztenis.cz

!!! V sobotu 12.6.2021 se hraje i na vedlejších kurtech ČLTK. K dispozici bude celkem 14 dvorců( 8 Spartak + 6 ČLTK)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
15
35
 
volná karta
17.05.2021 17:05:00
2.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
19
35
 
volná karta
08.06.2021 22:09:57
3.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
24
30
 
 
17.05.2021 17:23:23
4.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
38
25
 
volná karta
03.06.2021 09:10:56
5.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
volná karta
29.05.2021 11:26:47
6.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
48
25
 
volná karta
15.05.2021 08:23:00
7.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
80
20
 
volná karta
15.05.2021 11:36:16
8.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
102
15
 
volná karta
20.05.2021 09:26:25
9.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB
104
15
 
volná karta
24.05.2021 11:08:54
10.
Zavadil Matyáš 14.05.2003 ŽLTC Brno
109
15
 
volná karta
17.05.2021 12:40:41
11.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
114
15
 
volná karta
14.05.2021 10:54:16
12.
Valenta Radim 24.09.2004 HTK Třebíč
118
15
 
volná karta
21.05.2021 11:53:27
13.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
123
15
 
volná karta
18.05.2021 09:05:04
14.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
123
15
 
volná karta
25.05.2021 09:16:55
15.
Černý Jan 10.11.2004 ŽLTC Brno
125
15
 
volná karta
28.05.2021 09:45:52
16.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
126
15
 
volná karta
24.05.2021 08:16:10
17.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
144
12
 
volná karta
28.05.2021 20:00:12
18.
Veigl Jakub 05.09.2004 BLTC Brno
146
12
 
volná karta
25.05.2021 14:34:02
19.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
150
12
 
volná karta
25.05.2021 19:57:42
20.
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč
153
12
 
volná karta
25.05.2021 09:58:16
21.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
155
12
 
volná karta
25.05.2021 19:02:30
22.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
165
12
 
volná karta
04.06.2021 14:14:04
23.
Goldman Jakub 15.12.2004 SK Tenis Tišnov
168
12
 
volná karta
07.06.2021 13:10:32
24.
Križan Karol 19.08.2004 SK Tenis Tišnov
174
12
 
volná karta
22.05.2021 12:18:59
25.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
177
12
 
volná karta
23.05.2021 14:11:57
26.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
187
12
 
volná karta
15.05.2021 17:36:52
27.
Hübl Filip 31.05.2003 TC Brno.
192
9
 
volná karta
20.05.2021 19:19:28
28.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
196
9
 
volná karta
11.06.2021 13:01:55
29.
Suchánek David 02.11.2004 LTC Hodonín
206
9
 
volná karta
28.05.2021 19:07:33
30.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno
216
9
 
volná karta
19.05.2021 19:43:05
31.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
226
9
40
volná karta
17.05.2021 12:46:23
32.
Makovský Jiří 22.12.2004 Start Brno
234
9
 
volná karta
27.05.2021 16:15:42
33.
Rychtář Hans 21.01.2005 SK Tenis Tišnov
264
9
 
volná karta
31.05.2021 21:33:00
34.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BH Jihlava z.s.
286
6
 
volná karta
16.05.2021 21:12:44
35.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
289
6
5
volná karta
23.05.2021 17:58:53
36.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
306
6
 
volná karta
27.05.2021 21:14:45
37.
Nagy Filip 14.01.2005 ŽLTC Brno
322
6
 
volná karta
29.05.2021 15:09:29
38.
Dočekal Daniel 23.11.2005 HTK Třebíč
329
6
 
volná karta
30.05.2021 22:51:08
39.
Kříž Nikolas 30.08.2005 Sokol Jemnice
353
6
 
volná karta
17.05.2021 18:42:07
40.
Hošek Radek 11.10.2003 TK Spartak Jihlava
353
6
 
volná karta
06.06.2021 11:00:07
41.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
355
6
78
volná karta
31.05.2021 20:19:08
42.
Tlačbaba Matěj 02.07.2005 TJ Brno-Komín
358
6
 
volná karta
20.05.2021 13:59:36
43.
Jelínek Jakub 21.06.2005 HTK Třebíč
383
6
 
volná karta
27.05.2021 07:51:26
44.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
401
6
4
volná karta
22.05.2021 10:24:40
45.
Kubíček David 15.04.2005 ŽLTC Brno
406
6
 
volná karta
26.05.2021 16:10:21
46.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
470
4
50
volná karta
07.06.2021 09:19:51
47.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
483
4
15
volná karta
19.05.2021 20:04:10
48.
Majer Jakub 11.12.2003 TKB Hrušovany z.s.
515
4
 
volná karta
11.06.2021 17:44:22
49.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
550
4
90
volná karta
28.05.2021 20:36:09
50.
Klim David 06.08.2004 TC Brno.
569
4
 
volná karta
09.06.2021 09:42:22
51.
Kralik Florian 21.01.2006 TK Znojmo
580
4
117
volná karta
06.06.2021 10:58:11
52.
Cvingráf Adam 03.11.2004 TKB Hrušovany z.s.
583
4
 
volná karta
28.05.2021 09:17:55
53.
Melichar Ivan 10.11.2005 TC Brno.
602
4
 
volná karta
06.06.2021 11:03:31
54.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 Start Brno
605
4
46
volná karta
25.05.2021 15:22:12
55.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
605
4
265
volná karta
02.06.2021 11:32:47
56.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
648
4
148
volná karta
26.05.2021 22:29:26
57.
Čapka Jakub 14.06.2003 Sokol Letovice
657
3
 
volná karta
10.06.2021 07:33:27
58.
Hošek Viktor 04.08.2006 TK Spartak Jihlava
701
3
635
volná karta
06.06.2021 11:01:46
59.
Válek Viktor 20.10.2006 HTK Třebíč
773
3
391
volná karta
17.05.2021 19:28:44
60.
Krňávek David 07.10.2006 TC Brno.
798
3
155
volná karta
31.05.2021 20:42:02
61.
Říha Šimon 17.01.2006 HTK Třebíč
948
1
324
volná karta
22.05.2021 20:46:22
62.
Blažek Ctirad 07.08.2006 ŽLTC Brno
948
1
709
volná karta
02.06.2021 10:35:13
63.
Řáda David 20.11.2006 TK Spartak Jihlava
948
1
 
volná karta
10.06.2021 21:09:06
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
65.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Matouš Filip Alec 21.09.2005 TC Brno.
640
4
 
odhlášeno hráčem
02.06.2021 12:52:17
2.
Ševčík Martin 31.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
300
6
 
odhlášeno hráčem
07.06.2021 08:39:02