Český tenisový svaz
Název:
94. Pardubická juniorka
Datum:
07.-13.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
316700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Volné karty pro vítěze dvouher dívek a chlapců Pardubické juniorky 2021
Díky spolupráci Pardubické juniorky s turnajem žen Macha Lake Open získá vítězka Pardubické juniorky 2021 ve dvouhře volnou kartu do hlavní soutěže MACHA LAKE OPEN 2022
ČTS věnuje vítězovi dvouhry chlapců Pardubické juniorky 2021 věnuje volnou kartu do hlavní soutěže ITF mužů M25 Prostějov Open by Nový Zelenec, který se bude konat 16. – 21. srpna 2021.

CENY PRO VÍTĚZE JUNIORKY 2021
I pro letošní ročník Pardubické juniorky jsme připravili věcné ceny pro medailisty dvouher a čtyřher. V letošním roce jsme udrželi celkový objem financí na ceny, a to ve výši 700 tis. Kč.
Vítězové dvouhry obdrží ceny v přibližné hodnotě á 120 tis. Kč. Mezi cenami budou např. pohár od společnosti Merry Crystals, Apple - MacBook Air 13,3, Apple iPhone 12 , Apple iWatch S6 GPS, sluchátka Bang&Olufsen Beoplay H95, ...

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ NA VYSOKOŠKOLSKÝCH KOLEJÍ UNIVERZITY PARDUBICE
V případě zájmu účastníků juniorky o hotelové ubytování na VŠ kolejích Univerzity Pardubice (Pardubice, Studentská ul.), je nutno si do 31. 7. 2021 předběžně toto ubytování objednat na mailu ubytovani@upce.cz a do předmětu mailu uvést JUNIORKA.

PREZENTACE: JAkub Kvapil 775 271 216
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
3
60
 
ITF 43. 2. nas.
07.07.2021 13:19:35
2.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
4
60
 
ITF 42. 1. nas.
08.06.2021 13:44:08
3.
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
5
60
 
ITF 98. 5. nas.
26.07.2021 08:03:48
4.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
ITF 135. 7. nas.
27.06.2021 17:27:56
5.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
7
45
 
ITF 124. 6. nas.
03.07.2021 08:37:59
6.
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s.
8
45
 
ITF 56. 4. nas.
06.07.2021 14:18:23
7.
Prachař Jakub 09.05.2003 I.ČLTK Praha
9
45
 
8. nasazený
11.06.2021 13:21:36
8.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
10
45
 
(9)
05.07.2021 09:02:06
9.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
11
45
 
(10)
02.05.2021 18:53:21
10.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
13
45
 
poslední dle CŽ (11)
15.06.2021 08:25:31
11.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
14
35
 
nominace Pha (12)
31.05.2021 20:38:55
12.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
15
35
 
nominace JM (13)
13.06.2021 10:39:00
13.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
16
35
 
ITF 44. 3. nas.
15.07.2021 08:37:25
14.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
17
35
 
nominace JM (14)
23.05.2021 21:18:56
15.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
18
35
 
nominace Pha (15)
29.05.2021 20:32:33
16.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
19
35
 
nominace JM (16)
27.04.2021 10:55:11
17.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
20
35
 
nominace JM
14.06.2021 18:17:26
18.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov, z.s.
21
30
 
nominace SM
15.06.2021 20:14:26
19.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
22
30
 
nominace ZČ
24.06.2021 10:41:30
20.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
23
30
 
nominace JM
02.04.2021 18:28:58
21.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
24
30
 
nominace JM
17.05.2021 17:33:13
22.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
31
30
 
nominace Pha
28.04.2021 20:58:55
23.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
32
30
 
nominace StČ
25.05.2021 09:29:34
24.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
33
30
 
nominace SČ
13.06.2021 17:57:01
25.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
34
25
 
volná karta pořadatele
30.07.2021 12:15:59
26.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
38
25
 
nominace JM
14.06.2021 20:45:31
27.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
42
25
 
nominace JM
05.06.2021 07:49:24
28.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
46
25
 
nominace Pha
07.05.2021 09:05:23
29.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
50
25
 
volná karta ČTS
03.04.2021 21:26:14
30.
Káňa Filip 19.06.2004 Tennis Hill Havířov o.s.
52
25
 
nominace SM
14.06.2021 17:31:55
31.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
57
20
 
nominace Pha
26.05.2021 08:51:48
32.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
62
20
 
nominace StČ
25.05.2021 09:29:55
33.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
63
20
 
volná karta ČTS
23.05.2021 16:36:16
34.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
65
20
 
nominace Pha
07.06.2021 08:25:15
35.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
67
20
 
nominace SČ
13.06.2021 21:53:58
36.
Brož Petr 15.06.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
73
20
 
nominace ZČ
18.07.2021 09:30:22
37.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
75
20
 
nominace VČ
23.06.2021 09:18:47
38.
Mach Jan 05.05.2004 LTC České Budějovice,z.s.
85
15
 
nominace JČ
06.07.2021 16:56:15
39.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
90
15
 
nominace VČ
13.06.2021 19:06:12
40.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB
104
15
 
nominace JM
16.07.2021 21:43:08
41.
Zavadil Matyáš 14.05.2003 ŽLTC Brno
109
15
 
nominace JM
27.04.2021 22:02:40
42.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
117
15
2
nominace Pha
15.03.2021 10:52:18
43.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
122
15
 
volná karta pořadatele
25.07.2021 19:31:51
44.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
123
15
 
nominace JM
15.06.2021 10:41:14
45.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
148
12
9
volná karta ČTS
02.08.2021 12:07:29
46.
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s.
184
12
 
nominace JČ
17.07.2021 07:43:56
47.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
417
6
6
volná karta ČTS
07.06.2021 14:55:13
48.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
948
1
29
postup z MČR st.ž.
02.08.2021 07:38:04

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
29
30
 
 
05.07.2021 10:41:18
2.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
51
25
 
1. náhradník StČ
25.05.2021 09:30:16
3.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
58
20
 
 
04.05.2021 12:54:40
4.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
59
20
 
 
16.06.2021 14:52:54
5.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
68
20
 
2. náhradník VČ
23.06.2021 09:20:19
6.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
69
20
 
1. náhradník ZČ
06.04.2021 20:30:46
7.
Krejčí Jan 14.08.2004 TO TJ Svitavy
77
20
 
1. náhradník VČ
23.06.2021 09:19:27
8.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
79
20
 
 
17.04.2021 21:06:18
9.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
83
20
 
1. náhradník SM
01.07.2021 21:52:55
10.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
97
15
 
 
25.07.2021 11:07:44
11.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
98
15
 
 
13.05.2021 23:05:31
12.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
102
15
 
 
21.07.2021 18:52:09
13.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
108
15
 
2. náhradník StČ
25.05.2021 09:30:48
14.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
110
15
 
 
26.05.2021 06:57:40
15.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
116
15
 
 
27.07.2021 08:00:03
16.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
120
15
 
 
14.07.2021 13:47:47
17.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
123
15
 
 
24.06.2021 19:54:17
18.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
129
15
 
 
09.04.2021 23:07:48
19.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
139
12
 
2. náhradník ZČ
19.07.2021 13:10:07
20.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
146
12
 
 
13.06.2021 18:15:55
21.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
187
12
 
 
11.07.2021 18:36:32
22.
Petera Patrik 12.10.2005 F.H.TK Dobřichovice
209
9
 
 
28.07.2021 14:29:33
23.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 BLTC Brno
216
9
 
 
05.06.2021 18:24:46
24.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
240
9
13
 
14.06.2021 22:50:08
25.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
252
9
 
 
05.07.2021 17:16:57
26.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
274
9
51
 
06.07.2021 14:17:24
27.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
296
6
16
 
04.07.2021 09:05:29
28.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
328
6
11
 
28.06.2021 10:53:21
29.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
367
6
39
 
14.05.2021 12:44:31
30.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
386
6
8
 
02.05.2021 14:53:46
31.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
395
6
24
 
19.07.2021 01:12:33
32.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Sparta Praha
423
4
136
 
27.04.2021 15:49:16
33.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
483
4
15
 
29.05.2021 21:44:59
34.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
564
4
147
 
26.06.2021 20:07:11
35.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
948
1
140
 
23.07.2021 13:48:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eršil David 13.08.2004 I.ČLTK Praha
735
3
 
odhlášeno hráčem
19.06.2021 14:56:47
2.
Spirka Simon 19.02.2004 TK Slavia Orlová
220
9
 
odhlášeno hráčem
21.06.2021 21:48:19
3.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
56
20
 
odhlášeno hráčem
13.07.2021 21:34:45
4.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
314
6
7
odhlášeno hráčem
26.07.2021 09:50:59
5.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
48
25
 
odhlášeno hráčem
28.07.2021 15:46:19
6.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
27
30
 
odhlášeno hráčem
29.07.2021 19:25:31
7.
Pazdera Marek 07.02.2005 TK Slavia Plzeň
40
25
 
odhlášeno hráčem
30.07.2021 10:11:54
8.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
100
15
1
odhlášeno hráčem
30.07.2021 15:11:14
9.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
286
6
 
odhlášeno hráčem
31.07.2021 09:04:05
10.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
289
6
5
odhlášeno hráčem
31.07.2021 16:04:13
11.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
321
6
17
IS: lhůta 5 dní
02.08.2021 12:04:06
12.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
154
12
 
IS: lhůta 8 dní
02.08.2021 18:07:05
13.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
30
30
 
odhlášeno pořadatelem
05.08.2021 08:37:46
14.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
152
12
21
odhlášeno hráčem
06.08.2021 16:56:03
15.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
214
9
18
odhlášeno hráčem
06.08.2021 17:44:16
16.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
75
20
 
IS: lhůta 8 dní
06.08.2021 19:14:38
17.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
89
15
 
IS: lhůta 8 dní
06.08.2021 19:14:38
18.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
558
4
37
odhlášeno hráčem
06.08.2021 22:23:19
19.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
401
6
4
odhlášeno hráčem
15.08.2021 17:45:13