Český tenisový svaz
Název:
Tesla Cup
Datum:
04.-06.09.
Pořadatel:
TO TJ Tesla Pardubice (C - 300)
Kódové číslo:
316216
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Čapounová Marcela
U Krematoria 1782
53002 Pardubice
Tel. (1):
603323499
E-mail:
antyp77@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace formou SMS v pátek 3.9.2021 do 18:00 hod. na telefonu 603323499. SMS bude potvrzena. Losování v klubovně TO TJ Tesla Pardubice v pátek po 18:00 hod. Rozlosování bude na IS.CZtenis nejpozději do 20:00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vala Filip 23.07.2004 LTC Pardubice
189
12
 
 
19.08.2021 20:28:35
2.
Matějíček Petr 20.07.2005 TK Choceň
247
9
 
 
03.09.2021 17:34:40
3.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
291
6
23
 
06.04.2021 07:30:19
4.
Středa Štěpán 22.09.2005 TO SK Žamberk
296
6
 
 
19.08.2021 20:45:08
5.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
346
6
123
 
22.08.2021 06:19:28
6.
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
387
6
 
 
27.08.2021 20:57:53
7.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
389
6
216
 
31.07.2021 13:50:02
8.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
405
6
135
volná karta
02.09.2021 21:00:22
9.
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
444
4
 
 
02.09.2021 08:58:29
10.
Urbánek Milan 08.07.2004 TK Choceň
453
4
 
volná karta
02.09.2021 09:03:20
11.
Čech Michal 14.09.2004 TO TJ Tesla Pardubice
489
4
 
 
29.07.2021 18:39:50
12.
Pejsar Jiří 01.11.2005 TK Česká Skalice
546
4
 
 
30.06.2021 23:52:26
13.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
550
4
90
 
20.08.2021 06:57:53
14.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
583
4
223
 
29.06.2021 20:14:24
15.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
632
4
68
 
03.09.2021 17:37:24
16.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
675
3
152
 
28.06.2021 16:01:36
17.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
735
3
170
 
03.09.2021 17:37:42
18.
Malý Ondřej 21.12.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
773
3
 
volná karta
31.08.2021 21:11:07
19.
Stuchlík Lukáš 05.04.2006 TK Pernštýn 1897 Pardubice
948
1
410
 
16.03.2021 20:47:26
20.
Čapek Bohumil 29.09.2006 TO TJ Tesla Pardubice
948
1
152
 
29.05.2021 20:19:14
21.
Kastner Leoš 23.06.2007 TC Chrudim z.s.
948
1
265
 
16.07.2021 15:04:25
22.
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
948
1
582
 
29.07.2021 09:50:18
23.
Liška Šimon 01.10.2007 TK Choceň
948
1
846
 
13.08.2021 12:39:06
24.
Šmída Adam 02.10.2007 Slavoj Žiželice
948
1
694
 
16.08.2021 23:28:17
25.
Klíma Petr 20.08.2006 TK Česká Třebová, z.s.
948
1
230
 
18.08.2021 19:12:55
26.
Vyčítal Vojtěch 17.08.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
948
1
601
 
21.08.2021 17:10:30
27.
Vojtíšek Albert 16.06.2007 TO TJ Tesla Pardubice
948
1
727
 
21.08.2021 20:49:55
28.
Vrzáň David 23.08.2006 Slavoj Žiželice
948
1
755
 
25.08.2021 21:56:55
29.
Zalabák Ondřej 19.06.2006 LTC Pardubice
948
1
273
 
27.08.2021 20:56:33
30.
Volšička Michal 12.08.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
948
1
210
 
29.08.2021 21:28:49
31.
Šimonek Patrik 26.05.2008 TO TJ Tesla Pardubice
948
1
737
volná karta
30.08.2021 21:55:44
32.
Holubář Mathias 21.05.2007 Tenisový klub Eden
948
1
551
volná karta
31.08.2021 20:53:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrdina David 18.02.2003 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
948
1
 
odhlášeno hráčem
14.07.2021 15:33:27
2.
Malý Jakub 30.09.2007 Sokol Smiřice
948
1
285
odhlášeno hráčem
22.08.2021 19:13:30
3.
Košťál Tomáš 23.05.2005 TK Dynamo Hradec Králové
948
1
 
odhlášeno hráčem
26.08.2021 10:14:24
4.
Rychtář Hans 21.01.2005 SK Tenis Tišnov
264
9
 
odhlášeno hráčem
26.08.2021 11:51:19
5.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
174
12
58
IS: kolizní přihláška
29.08.2021 12:00:20
6.
Pokorný Martin 31.08.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
948
1
413
odhlášeno hráčem
31.08.2021 15:29:47
7.
Teichman Miloš 20.09.2004 TJ Slovan Broumov
648
4
 
odhlášeno hráčem
01.09.2021 20:06:47
8.
Smuts Daniel 14.12.2005 TO TJ Tesla Pardubice
462
4
 
odhlášeno hráčem
03.09.2021 09:17:17
9.
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
346
6
 
odhlášeno hráčem
03.09.2021 16:14:40
10.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
657
3
197
odhlášeno pořadatelem
03.09.2021 17:35:28