Mojžíš Dominik (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Albert | | 7:6 (5), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jelínek Jakub | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Melichar Ivan | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havel Tadeáš (15) | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šefčík Lukáš (16) | | | | 4:6, 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | | | 2:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Mallát Roman | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip (6) | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David (4) | | | | | 7:5, 7:6 (4) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kupka Kryštof | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Šimon | 5:7, 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Jakub | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hruška Petr (9) | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duchoň Daniel (12) | | | | 7:6 (4), 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kášek Ondřej | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kylsán Jakub | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Guzik Martin | 6:4, 5:7, 7:6 (3) | | | | | |
| | | | | | |
Müller Theodor (8) | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | | |
Petrofský Martin (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Augustýn Tadeáš | | 2:6, 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Wölfl Jáchym | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kubát Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Žoldák Patrik (13) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
Krňávek David (14) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fiedler Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
Blaška Sebastian | | | 2:6, 7:6 (5), 6:0 | | | |
| | | | | | |
Žahour Richard | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 5:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Fáček Erik (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 7:5, 7:5 | |
| | | | | | |
Mojžíš Patrik (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Petrů Štěpán | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Matoušek David | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Schober David | | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Matěj (10) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 4:6, 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
Páleníček Oskar (11) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Čížek David | | | | | | |
| | | | | | |
Bryol Filip | | | 4:6, 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Malý Matouš | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šiler Martin (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Reich Evžen (platná licence AV do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí
9,00 rozehrávka
9,30 semifinále dvouhry,potom následuje finále |
Hrací plán byl automaticky vylosován 02.09.2022 18:01:21 |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Mojžíš Dominik | 86 | 15 | Šiler Martin | 87 | 15 | Fáček Erik | 88 | 15 | Petrofský David | 97 | 15 | Mojžíš Patrik | 112 | 15 | Dvořák Filip | 124 | 12 | Petrofský Martin | 125 | 12 | Müller Theodor | 129 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 111 |
Kódové číslo akce: 312207 |
|
|