Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  02.-06.08.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Kratochvíl Ondřej
 
 
 
Doubek Vojtěch
6:2, 7:5
 
Paroulek Filip
6:3, 7:6 (0)
 
Kozumplík Michal
7:5, 6:0
 
Zourek David
6:4, 6:1
 
 
3:6, 6:4, 6:4
 
Brill Jindřich
 
Krischke Adam
3:6, 6:1, 6:3
 
 
 
Knutson Dominik
2:6, 6:3, 6:3
 
Voleský Jakub
6:2, 6:2
 
Rudolf Matěj
6:1, 6:3
 
Šťastný Zoran
6:2, 6:3
 
 
2:6, 6:4, 7:5
 
Hovorka Patrik
 
Klakurka Lukáš
5:7, 7:5, 6:2
 
 
 
Bien Daniel
6:0, 6:1
 
Vild Ondřej
6:3, 4:6, 6:3
 
Fáček Jan
7:5, 6:2
 
Valeš Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Mach Štěpán
 
Fedasko Nikolas
6:7 (5), 6:1, 6:2
 
 
 
Kratochvíl Tomáš
6:2, 6:2
 
Stauch Daniel
6:7 (4), 7:5, 6:1
 
Mojžíš Dominik
6:2, 6:2
 
Soukup Adam
6:2, 6:0
 
 
2:1, scr.
 
Čížek Jiří
 
Vašíř Adam
4:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Horák Filip
6:3, 6:0
 
Švojgr Kryštof
7:5, 6:7 (5), 6:0
 
Vlček Daniel
6:3, 6:0
 
Kubelka David
7:6 (4), 2:6, 6:4
 
 
5:7, 6:4, 6:3
 
Hujo Ondřej
 
Mach Jan
6:1, 6:1
 
 
 
Holík Denis
4:6, 6:1, 6:2
 
Blumaier Daniel
6:3, 6:2
 
Typl Jáchym
6:4, 6:0
 
Říha Matyáš
6:2, 6:4
 
 
7:6 (3), 6:4
 
Filip Jakub
 
Nápravník Adam
7:5, 7:6 (3)
 
 
 
Laštovička Luboš
6:3, 6:4
 
Leipner Petr
6:2, 7:5
 
Vrba Jakub
6:2, 6:2
 
Rosický Jan
6:2, 7:5
 
 
6:3, 6:0
 
Rouchal Dominik
 
Zlatohlávek Tomáš
6:7 (5), 6:2, 6:4
 
 
 
Beránek Ondřej
6:4, 6:3
 
Němeček Václav
6:4, 6:4
 
Kelnar Lukáš
6:0, 6:3
 
Zavadil Matyáš
6:3, 6:7 (4), 7:6 (4)
 
 
6:0, 7:5
 
Padevět Jonáš
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kratochvíl Ondřej 3425
Padevět Jonáš 3625
Filip Jakub 4625
Klakurka Lukáš 4825
Čížek Jiří 5025
Hovorka Patrik 5425
Vašíř Adam 5720
Nápravník Adam 5920
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 312123

Kratochvíl Ondřej - Nápravník Adam
 
 
 
Bien Daniel - Zavadil Matyáš
6:0, 6:2
 
Soukup Adam - Voleský Jakub
6:4, 6:4
 
Vrba Jakub - Doubek Vojtěch
7:6 (5), 6:2
 
 
 
Vašíř Adam - Švojgr Kryštof
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
 
 
Zlatohlávek Tomáš - Filip Jakub
6:4, 6:1
 
 
 
Vild Ondřej - Beránek Ondřej
6:1, scr.
 
Vlček Daniel - Horák Filip
4:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Knutson Dominik - Mach Jan
6:3, 6:2
 
Zourek David - Kelnar Lukáš
6:1, 6:4
 
 
6:4, 6:4
 
Typl Jáchym - Rouchal Dominik
 
Hovorka Patrik - Kubelka David
7:5, 6:2
 
 
 
Kozumplík Michal - Říha Matyáš
6:4, 7:6 (3)
 
Stauch Daniel - Rosický Jan
1:6, 6:0, 1:0 (6)
 
Rudolf Matěj - Křížek Matěj
6:3, 6:4
 
Fáček Jan - Valeš Vojtěch
6:3, 6:3
 
 
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Klakurka Lukáš - Mach Štěpán
 
Brill Jindřich - Šťastný Zoran
7:6 (5), 2:6, 1:0 (9)
 
 
 
Blumaier Daniel - Černý Jan
6:3, 0:6, 1:0 (3)
 
Němeček Václav - Čížek Jiří
6:3, 7:6 (6)
 
Šiler Martin - Kovačka Matouš
2:6, 6:1, 1:0 (8)
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
7:5, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Fedasko Nikolas - Padevět Jonáš
 
Rozhodčí turnaje: Beneš Pavel (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Kratochvíl Ondřej 3425
Padevět Jonáš 3625
Filip Jakub 4625
Klakurka Lukáš 4825
Čížek Jiří 5025
Hovorka Patrik 5425
Vašíř Adam 5720
Nápravník Adam 5920
Kategorie : 12Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 314123

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bouček František17.07.2005Slavoj Český Brod
Hrdina Aleš12.04.2003TK Neridé
Laibl Matěj20.01.2004TK Jirkov
Durovič Boris26.08.2005I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kovačka Matouš09.03.2005Sokol Říčany