Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK SC OSTRAVA
Datum:  28.07-01.08.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Mališ Šimon
 
 
 
OLŠAR Štěpán
7:5, 6:2
 
Voleský Jakub
6:3, 6:1
 
Soukup Adam
6:2, 6:0
 
Skokan Ondřej
6:0, 6:2
 
 
7:6, 6:3
 
Mach Štěpán
 
Brill Jindřich
6:3, 6:3
 
 
 
Opluštil Patrik
6:4, 6:3
 
Knutson Dominik
6:2, 7:5
 
Valenta Radim
6:2, 4:6, 6:3
 
Horák Filip
6:4, 6:3
 
 
6:1, 3:6, 7:6
 
Otypka Matouš
 
Zapletal Josef
6:4, 6:3
 
 
 
Juřena Michal
6:3, 6:4
 
Šťastný Zoran
6:2, 6:4
 
Kozumplík Michal
6:3, 6:3
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Káňa Filip
 
Palán David
6:4, 6:4
 
 
 
Frömel Karel
6:2, 6:2
 
Krakovský Denis
6:1, 6:4
 
Zavadil Matyáš
6:4, 6:1
 
Bureš Ondřej
6:2, 3:6, 6:3
 
 
7:5, scr.
 
Pazdera Marek
 
Jadlovský Jan
4:6, 6:3, 7:6
 
 
 
Černý Jan
6:2, 7:5
 
Krupa Lukáš
6:2, 6:1
 
Foldyna Matěj
6:4, 6:2
 
Opálka Matyas
6:1, 4:6, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Zeithamel David
 
Krischke Adam
7:5, 4:0, scr.
 
 
 
Chodura Sebastian
6:2, 6:4
 
Blumaier Daniel
3:6, 6:3, 6:4
 
Bien Daniel
6:0, 6:3
 
Horálek Dominik
6:3, 6:4
 
 
7:5, 6:1
 
Kratochvíl Ondřej
 
Klakurka Lukáš
6:2, 6:3
 
 
 
Petera Patrik
6:2, 6:3
 
Petráš Adam
7:5, 6:3
 
Glocman Michal
6:2, 6:1
 
Šiler Martin
6:4, 6:0
 
 
6:4, 6:1
 
Veigert Vojtěch
 
Laibl Matěj
6:3, 6:1
 
 
 
Postupa Richard
7:5, 6:4
 
Valeš Vojtěch
6:3, 7:5
 
Vlček Daniel
7:6, 6:4
 
Stauch Daniel
6:4, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Novák Jakub
 
Poznámka pořadatele: Program neděle: 10:00 finále dvouhry 12:30 finále čtyřhry Program sobota: 9:30 čtvrtfinále dvouhra 12:00 semifinále dvouhra 15:00 semifinále čtyřhra Program pátek: 9,00 hod : SC1 Mališ/Soukup, SC2 Opluštil/Horák, SC3 Zapletal/Kozumplík, SC4 Frömel/Zavadil, SC5 Jadlovský/Opálka, SC6 Krischke/Kratochvíl 10,00 hod : Klakůrka/Šiler, Laibl/Novák 12,00 hod sraz na čtyřhry 9:30 SC1 Olšar - Voleský, SC2 Soukup - Skokan, SC3 Opluštil - Knutson, SC4 Valenta - Horák, SC5 Juřena - Šťastný, SC6 Kozumplík - Beránek, Ba3 Frömel - Krakovský, Ba4 Zavadil - Bureš, Ba5 Černý - Krupa, Ba6 Foldyna - Opálka, Ba7 Chodura - Blumaier, Ba8 Bien - Horálek 10:30 SC1 Petera - Petráš, SC2 Glocman - Šiler, SC3 Postupa - Valeš, SC4 Vlček - Stauch 13:00 ostatní hráči
Počet účastníků48
NasazeníBH
Mališ Šimon 1735
Novák Jakub 1935
Zapletal Josef 2430
Kratochvíl Ondřej 3425
Otypka Matouš 3825
Pazdera Marek 4025
Jadlovský Jan 4325
Klakurka Lukáš 4825
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 312106

Otypka Matouš - Zapletal Josef
 
 
 
Glocman Michal - Valeš Vojtěch
6:1, 6:3
 
Stauch Daniel - Rosický Jan
scr.
 
Bien Daniel - Frömel Karel
6:2, 6:0
 
Šťastný Zoran - Voleský Jakub
6:4, 6:4
 
 
4:6, 6:3, 1:0
 
Jadlovský Jan - Laibl Matěj
 
Klakurka Lukáš - Mach Štěpán
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
Lankočí Matyáš - Velčovský Vojtěch
6:4, 2:6, 1:0
 
Skokan Ondřej - Knutson Dominik
6:3, 6:4
 
Káňa Filip - OLŠAR Štěpán
4:6, 6:1, 1:0
 
Taláb Matěj - Taláb Vojtěch
6:3, 7:6
 
 
scr.
 
Palán David - Zavadil Matyáš
 
Veigert Vojtěch - Horálek Dominik
3:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Blumaier Daniel - Krakovský Denis
scr.
 
Horák Filip - Vlček Daniel
6:2, 6:4
 
Postupa Richard - Černý Jan
7:5, 6:2
 
Valenta Radim - Juřena Michal
4:6, 6:0, 1:0 (8)
 
 
6:2, 6:2
 
Hrdina Aleš - Kratochvíl Ondřej
 
Chodura Sebastian - Mališ Šimon
6:4, 4:6, 1:0
 
 
 
Krupa Lukáš - Beránek Ondřej
6:2, 6:1
 
Klimša Ondřej - Fedor Jakub
6:1, 6:2
 
Petera Patrik - Šiler Martin
4:6, 7:5, 1:0
 
Typl Jáchym - Bureš Ondřej
6:3, 6:3
 
 
4:6, 6:4, 1:0
 
Novák Jakub - Zeithamel David
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Mališ Šimon 1735
Novák Jakub 1935
Zapletal Josef 2430
Kratochvíl Ondřej 3425
Otypka Matouš 3825
Jadlovský Jan 4325
Klakurka Lukáš 4825
Káňa Filip 5225
Kategorie : 12Součet BH: 225
Kódové číslo akce: 314106

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Švojgr Kryštof25.01.2006I.ČLTK Praha
Guráš Martin18.09.2004TK Na Dolině o.s.
Durovič Boris26.08.2005I.ČLTK Praha