Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 Kvalifikace MČR
Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  14.-18.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Petruželová Lucie
 
 
 
Kareisová Jana
6:0, 6:4
 
Havlová Libuše
6:4, 2:6, 6:4
 
Drukerová Liliana Tucky
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kareisová Ludmila
 
Kulhavá Veronika
7:5, 6:3
 
 
 
Hejtmánková Sára
6:2, 6:2
 
Knížová Jana
4:6, 6:3, 6:2
 
Poláková Tereza
6:4, 6:0
 
Josefová Adéla
6:1, 7:5
 
 
6:1, 6:1
 
Moravcová Adéla
 
Mandelíková Kateřina
7:5, 6:1
 
 
 
Hranáčová Kristýna
7:5, 6:2
 
Slavíková Emma
6:1, 6:3
 
Smékalová Magdaléna
6:3, 6:1
 
Jelínková Barbora
1:0, scr.
 
 
6:0, 6:2
 
Dörreová Adéla
 
Filip Kateřina
6:4, 7:6 (3)
 
 
 
Kučerová Tereza
6:1, 7:5
 
Fuksová Natalie
6:3, 6:1
 
Bohatová Zuzana
6:2, 4:6, 6:3
 
Šmejkalová Amélie
6:0, 6:2
 
 
6:4, 1:0, scr.
 
Zelníčková Radka
 
Nová Andrea
1:6, 6:1, 6:0
 
 
 
Hrubanová Gabriela
2:6, 6:4, 6:3
 
Škachová Magdaléna
6:1, 6:2
 
Šimonová Sára
6:3, 6:1
 
Davidová Natálie
4:6, 6:3, 6:4
 
 
6:4, 6:2
 
Havrlíková Adéla
 
Jelínková Daniela
7:6 (5), 3:0, scr.
 
 
 
Wasserbauerová Adéla
6:2, 6:3
 
 
 
Michálková Barbora
7:6 (5), 6:0
 
Škrabalová Gabriela
4:6, 6:3, 6:4
 
 
6:4, 7:6 (4)
 
Kuchařová Michaela
 
Abeldinova Alla
6:0, 6:0
 
 
 
Křenková Tereza
6:1, 6:3
 
Barnes Katherine
7:5, 6:3
 
Hažmuková Viktorie
6:4, 6:4
 
Kroisová Adéla
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Břicháčková Sabina
 
Šulcová Vanesa
6:0, 6:0
 
 
 
Lhotáková Barbora
6:1, 6:1
 
 
 
Blaščíková Kateřina
6:0, 2:0, scr.
 
Picková Věra
4:6, 6:3, 4:2, scr.
 
 
6:0, 6:0
 
Tomajková Kristýna
 
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Program na úterý 15.6. - 9:00 - Kareisová-Havlová, Hejtmánková-Knížová, Poláková-Josefová, Hranáčová-Slavíková, Kučerová-Fuksová, Bohatová-Šmejkalová, Hrubanová-Škachová, Šimonová-Davidová, Michálková-Škrabalová, Hažmuková-Kroisová, Blaščíková-Picková, NB 10:00 - Křenková-Barnes, Smékalová-Jelínková B., Drukerová-Kareisová L., Jelínková D.-Wasserbauerová, Šulcová-Lhotáková, ostatní NB 11:00. Přihlášky do čtyřhry do 13:00. Program na středu 16.6.: Začátek všech osmifinále 9:30, následuje čtvrtfinále dvouhry, začátek čtyřhry NB 14:00 Program na středu 17.6.: Začátek semifinále dvouhry 10:00, následuje finále dvouhry, finále čtyřhry
Počet účastníků45
NasazeníBH
Petruželová Lucie 3025
Tomajková Kristýna 3725
Mandelíková Kateřina 4520
Kuchařová Michaela 4620
Zelníčková Radka 4620
Abeldinova Alla 5620
Nová Andrea 6015
Moravcová Adéla 6315
Kategorie : 12Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 212135

Mandelíková Kateřina - Tomajková Kristýna
 
 
 
Šimonová Sára - Škrabalová Gabriela
6:4, 5:4, scr.
 
Lhotáková Barbora - Škachová Magdaléna
6:2, 7:5
 
Hranáčová Kristýna - Hejtmánková Sára
6:2, 6:4
 
 
 
Davidová Natálie - Hažmuková Viktorie
6:3, 6:4
 
 
 
Abeldinova Alla - Křenková Tereza
6:1, 6:2
 
 
 
Havlová Libuše - Knížová Jana
6:3, 6:2
 
 
 
Kulhavá Veronika - Břicháčková Sabina
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Nová Andrea - Šulcová Vanesa
 
Dörreová Adéla - Wasserbauerová Adéla
6:1, 6:0
 
 
 
Kučerová Tereza - Kroisová Adéla
6:2, 6:1
 
 
 
Smékalová Magdaléna - Michálková Barbora
6:2, 6:7 (5), 1:0 (7)
 
Bohatová Zuzana - Havrlíková Adéla
6:2, 6:0
 
 
6:4, 1:6, 1:0 (7)
 
Kuchařová Michaela - Moravcová Adéla
 
Fuksová Natalie - Barnes Katherine
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Josefová Adéla - Jelínková Daniela
 
Drukerová Liliana Tucky - Poláková Tereza
1:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Kareisová Ludmila - Kareisová Jana
6:3, 6:0
 
 
6:4, 7:5
 
Hrubanová Gabriela - Petruželová Lucie
 
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Petruželová Lucie 3025
Tomajková Kristýna 3725
Mandelíková Kateřina 4520
Kuchařová Michaela 4620
Abeldinova Alla 5620
Nová Andrea 6015
Moravcová Adéla 6315
Kulhavá Veronika 6615
Kategorie : 12Součet BH: 155
Kódové číslo akce: 214135

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Polanská Tereza10.01.1998TK Škoda Plzeň z.s.
Novotná Nikola01.11.1998LTC Modřany 2005
Štruplová Julie16.11.2004TK AGROFERT Prostějov
Dohnalová Rozálie25.07.2002TK PRECHEZA Přerov o.s.
Rainke Natálie18.04.2004TJ Spartak Trhové Sviny
Kotlíková Inez Maria31.01.2003TK Sparta Praha
Neradová Kamila21.02.2002TK Strakonice
Katzerová Ellen27.03.2007TK TOLA
Ticháčková Eliška14.12.2006TK Milo Olomouc
Jámborová Ema28.09.2010LTC Radotín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Řezáčová Zuzana27.01.2002LTC Mladá Boleslav z.s.