Český tenisový svaz
Název:
A1 Kvalifikace MČR
Datum:
14.-18.06.
Pořadatel:
LTC Pardubice (A - 500)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
216135
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
MUDr.Mgr. Zálabská Eva Ph.D.
Dostihová 1206
530 06 Pardubice
Tel. (1):
777 132 728
Tel. (2):
728 407 725
Tel. (3):
777 401 431
E-mail:
zalabska@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Kontaktní osobou a vrchním rozhodčím turnaje je pan Oldřich David - tel. 730870740. Prezentace do kvalifikace v pondělí 14.6. osobně na místě do 10,00, prezentace do HS v pondělí 14.6. formou SMS (příjmení, jméno, BH, CŽ) do 14,00. HS začíná v úterý 15.6. v 9,00.
Všechny hráčky musí dodržovat platná hygienicko - epidemiologická ustanovení vlády, ministerstva zdravotnictví a Národní sportovní agentury. Hráčky vyplní "čestné prohlášení", nebo předloží antigenní nebo PCR test.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
30
25
 
 
25.05.2021 14:15:00
2.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
33
25
 
 
18.05.2021 12:20:52
3.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
37
25
11
 
24.05.2021 10:13:42
4.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
20
6
 
23.05.2021 21:23:21
5.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
45
20
12
 
03.06.2021 16:52:47
6.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
46
20
 
 
26.05.2021 08:09:53
7.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
56
20
17
 
23.05.2021 18:06:50
8.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
60
15
24
 
18.05.2021 15:42:53
9.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Modřany 2005
62
15
 
 
18.05.2021 13:06:35
10.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
63
15
28
 
29.05.2021 14:21:38
11.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
65
15
88
 
24.05.2021 18:54:33
12.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
66
15
 
 
27.05.2021 21:19:29
13.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Strakonice
69
15
35
 
31.05.2021 10:49:11
14.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
78
15
228
 
03.06.2021 21:54:14
15.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
 
 
02.06.2021 22:59:35
16.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
89
12
 
 
22.05.2021 19:29:16
17.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 LTK Liberec
92
12
61
 
18.05.2021 21:56:49
18.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
97
12
140
volná karta
07.06.2021 17:33:04
19.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
102
12
97
 
18.05.2021 18:20:56
20.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 LTK TEPLICE o.s.
104
12
 
 
02.06.2021 17:23:05
21.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
108
12
 
 
19.05.2021 17:22:05
22.
Kroisová Adéla 21.12.1999 Tenisový klub Eden
110
12
 
 
02.06.2021 20:57:32
23.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
122
12
25
volná karta
06.06.2021 18:10:37
24.
Křenková Tereza 30.08.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
26
 
23.05.2021 20:04:47
25.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
143
9
65
volná karta ČTS
18.05.2021 21:55:25
26.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 I.ČLTK Praha
149
9
15
 
31.05.2021 19:10:25
27.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
152
9
27
volná karta ČTS
07.06.2021 17:32:48
28.
Wasserbauerová Adéla 18.09.1998 LTC Pardubice
157
9
 
volná karta pořadatel
22.05.2021 20:01:30
29.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
161
9
19
 
31.05.2021 09:12:24
30.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
176
9
153
 
29.05.2021 10:29:29
31.
Kučerová Tereza 11.12.2001 LTC Pardubice
193
9
 
 
03.06.2021 15:09:28
32.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
199
9
30
 
29.05.2021 21:15:31
33.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
208
9
247
 
24.05.2021 17:21:54
34.
Škrabalová Gabriela 31.10.2005 TK TENNISPOINT FM
227
6
108
 
04.06.2021 09:28:47
35.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
242
6
44
volná karta pořadatel
19.05.2021 17:40:43
36.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
248
6
29
 
23.05.2021 20:19:49
37.
Rainke Natálie 18.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny
250
6
54
 
26.05.2021 17:34:40
38.
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice
359
4
134
 
23.05.2021 20:59:38
39.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
441
4
105
 
03.06.2021 14:13:56
40.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
611
3
81
 
03.06.2021 17:04:29
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zelníčková Radka 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
46
20
4
 
10.06.2021 11:32:33
2.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
112
12
173
 
11.06.2021 13:12:26
3.
Barnes Katherine 29.08.2001 TK Čáslav
122
12
 
 
13.06.2021 08:49:40
4.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
124
12
 
 
12.06.2021 10:41:54
5.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sokol Libiš
125
12
71
 
09.06.2021 11:52:45
6.
Škachová Magdaléna 08.12.2003 LTC Slovan Kladno
250
6
139
 
30.05.2021 15:47:12
7.
Picková Věra 14.03.2006 Jiskra Velké Březno
266
6
257
 
18.05.2021 17:35:09
8.
Poláková Tereza 15.06.2004 TK Radošovice
268
6
58
 
08.06.2021 17:17:00
9.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
329
4
257
 
23.05.2021 19:32:29
10.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
390
4
167
 
19.05.2021 17:27:00
11.
Kotlíková Inez Maria 31.01.2003 TK Sparta Praha
390
4
 
 
29.05.2021 06:36:36
12.
Fuksová Natalie 04.09.2005 F.H.TK Dobřichovice
490
4
78
 
10.06.2021 19:28:49
13.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
591
3
159
 
08.06.2021 21:44:51
14.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
723
1
336
 
21.05.2021 21:03:03
15.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
723
1
384
 
02.06.2021 23:29:30
16.
Jámborová Ema 28.09.2010 LTC Radotín
723
1
 
 
08.06.2021 10:16:57
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
723
1
97
odhlášeno hráčem
02.06.2021 11:12:17
2.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
242
6
283
odhlášeno hráčem
05.06.2021 13:38:37
3.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
131
12
79
odhlášeno hráčem
06.06.2021 08:36:33
4.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
180
9
69
odhlášeno hráčem
06.06.2021 11:19:16
5.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
130
12
10
odhlášeno hráčem
06.06.2021 11:50:34
6.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
40
20
52
odhlášeno hráčem
06.06.2021 21:06:49
7.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
500
3
310
odhlášeno hráčem
07.06.2021 12:38:58
8.
Mihoková Petra 04.11.2004 TCG Karlovy Vary
128
12
33
odhlášeno hráčem
07.06.2021 19:53:22
9.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
111
12
 
odhlášeno hráčem
09.06.2021 09:45:57
10.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
329
4
51
odhlášeno hráčem
09.06.2021 21:30:07
11.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
166
9
13
IS: lhůta 5 dní
10.06.2021 09:40:51
12.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
436
4
329
IS: lhůta 5 dní
11.06.2021 10:50:57
13.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
242
6
134
odhlášeno hráčem
12.06.2021 19:38:22
14.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
103
12
171
odhlášeno hráčem
13.06.2021 09:48:11
15.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
79
15
384
odhlášeno hráčem
13.06.2021 09:48:18
16.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
288
6
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 11:33:12
17.
Vašíčková Michelle 26.02.2005 SK HIT Hradec Králové z.s.
723
1
259
odhlášeno hráčem
13.06.2021 11:33:47
18.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
54
20
 
odhlášeno hráčem
13.06.2021 13:19:48
19.
Doležalová Nicol 29.03.2004 LTC Pardubice
429
4
327
odhlášeno pořadatelem
13.06.2021 13:23:24
20.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
88
12
61
odhlášeno hráčem
13.06.2021 13:52:06
21.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
96
12
36
odhlášeno hráčem
13.06.2021 14:57:31
22.
Sluková Blanka 22.09.2003 TCEN Hrádek nad Nisou
117
12
346
odhlášeno hráčem
13.06.2021 15:34:51
23.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
71
15
8
odhlášeno hráčem
13.06.2021 17:29:34