Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Vysočanský pohár 22
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  05.-07.03.
Věk. kategorie:  dospělí
Laboutková Aneta
 
 
 
Vajsejtlová Tereza
6:1, 6:2
 
Fuksová Natalie
6:4, 6:2
 
Kulhánková Aneta
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Baďurová Veronika
 
Brožová Natálie
6:2, 6:2
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Mlenská Sára
 
Rutarová Eva
3:6, 7:5, scr.
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Hejtmánková Sára
 
Neradová Kamila
scr.
 
 
 
Škachová Magdaléna
6:1, 6:0
 
Heřmanová Barbora
6:3, 3:6, 6:3
 
Křepinská Simona
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Vondrášková Kristýna
 
Hrabalová Eliška
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Linhartová Nela
 
Vachková Valentina
6:3, 7:6
 
Petáková Helena
scr.
 
 
4:6, 6:0, 6:4
 
Novotná Nikola
 
Havrlíková Adéla
6:4, 6:4
 
 
 
Hrubá Tereza
6:1, 6:1
 
Kučerová Tereza
6:4, 2:6, 6:4
 
Chrisstoffels Floortje
6:4, 4:6, 6:4
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Zeminová Markéta
 
Kareisová Jana
scr.
 
 
 
 
6:3, 5:7, 6:1
 
Jurková Kristýna
 
Šilhavá Aneta
6:3, 6:1
 
Kopřivová Nikola
6:1, 7:6
 
 
6:1, 6:4
 
Slivová Markéta
 
Slavíková Emma
7:5, 6:1
 
 
 
 
7:6, 4:6, 6:1
 
Kubíková Lucie Marie
 
Čákorová Jana
6:3, 4:6, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Charvátová Nela
 
Jílková Denisa
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 4:0, scr.
 
Šílová Nela
 
Mrázová Pavla PeadDr.
6:0, 4:0, scr.
 
Štětková Klára
6:2, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Kroisová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický
Poznámka pořadatele: pondělí : sf v p , fi v 11
Počet účastníků38
NasazeníBH
Laboutková Aneta 2625
Kroisová Adéla 4520
Slivová Markéta 4915
Neradová Kamila 5915
Hejtmánková Sára 7912
Novotná Nikola 8512
Havrlíková Adéla 9112
Slavíková Emma 9512
Kategorie : 8Součet BH: 123
Kódové číslo akce: 202043

Laboutková Aneta - Kareisová Jana
 
 
 
Kučerová Tereza - Dörreová Adéla
6:1, 6:4
 
Jílková Denisa - Šilhavá Aneta
6:4, 6:3
 
Hejtmánková Sára - Hrubá Tereza
6:2, 6:4
 
 
 
 
7:6, 6:3
 
Čákorová Jana - Mrázová Pavla PeadDr.
 
Slivová Markéta - Novotná Nikola
2:6, 6:2, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Charvátová Nela - Mlenská Sára
 
Chrisstoffels Floortje - Slavíková Emma
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Kubíková Lucie Marie - Nováčková Karolína
 
Heřmanová Barbora - Hrabalová Eliška
6:3, 6:3
 
 
 
 
2:6, 6:4, 1:0
 
Jurková Kristýna - Kubíková Patricie
 
Fuksová Natalie - Vachková Valentina
6:1, 0:6, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Havrlíková Adéla - Neradová Kamila
 
Vajsejtlová Tereza - Krýslová Vendula
6:4, 1:6, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Baďurová Veronika - Brožová Natálie
 
Šílová Nela - Kopřivová Nikola
4:6, 6:3, 1:0
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Kroisová Adéla - Zeminová Markéta
 
Poznámka pořadatele: finále čtyřhry cca. v 13.00
Počet dvojic17
NasazeníBH
Laboutková Aneta 2625
Kubíková Patricie 4420
Kroisová Adéla 4520
Slivová Markéta 4915
Neradová Kamila 5915
Krýslová Vendula 7512
Hejtmánková Sára 7912
Dörreová Adéla 8012
Kategorie : 8Součet BH: 131
Kódové číslo akce: 204043

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bořová Nikola20.08.2004SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jurková Kristýna19.04.1997SK OAZA Praha
Dörreová Adéla28.09.2002Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
Nováčková Karolína26.02.2003TK Sport Kolovraty