Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
VYSOČANSKÝ POHÁR C
Pořadatel:
TJ Sokol Vysočany
Datum:
18.-20.02.
Věk. kategorie:
dospělí
Bohatová Zuzana
(1)
Bohatová
Kodešová
Štěpánová Terezie
6:1, 6:1
Kodešová
Kodešová Klára
6:2, 6:4
Kodešová
Slišková Lucie
6:1, 6:4
Slišková
Kurcová
Kurcová Denisa
3:6, 6:0, 1:0
Kurcová
Ječmínková
Hrádková Eliška
(3)
6:1, 1:0, scr.
Hrádková
Hrádková
Slivková Barbora
6:1, 6:1
Slivková
Ječmínková
Hanke Magdalena
4:6, 6:3, 1:0
Hanke
Ječmínková
Ječmínková Karolína
6:1, 6:3
Ječmínková
Fuksová
6:3, 6:3
Barnatová
Barnatová Veronika
Kolowrotkiewicz
7:5, 2:6, 1:0
Kolowrotkiewicz
Kolowrotkiewicz Jowana
Škachová
Škachová Magdaléna
6:4, 6:0
Škachová
Kulhánková Aneta
6:3, 6:4
Škachová
6:3, 3:1, scr.
Blaščíková
Blaščíková Kateřina
(4)
Fuksová
6:3, 6:2
Vondrášková
Vondrášková Kristýna
Vondrášková
6:2, 6:1
Zvěřinová
Zvěřinová Klára
Fuksová
Fuksová Natalie
6:1, 6:2
Fuksová
Chmelíková Charlotte
6:1, 6:0
Fuksová
6:2, 6:0
Čížková
Čížková Pavla
(2)
Rozhodčí turnaje:
ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele:
FINÁLE PONDĚLÍ V 11.30
Hrací plán byl automaticky vylosován
17.02.2023 18:39:11
Počet účastníků
19
Nasazení
CŽ
BH
Bohatová Zuzana
90
15
Čížková Pavla
113
12
Hrádková Eliška
119
12
Blaščíková Kateřina
131
12
Vondrášková Kristýna
142
12
Škachová Magdaléna
144
12
Kodešová Klára
146
12
Fuksová Natalie
185
9
Kategorie : 5
Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 202035
Vondrášková Kristýna
-
Čížková Pavla
(1)
Vondrášková
-
Čížková
Škachová
-
Fuksová
Škachová Magdaléna
-
Fuksová Natalie
(3)
6:3, 7:5
Škachová
-
Fuksová
Ječmínková Karolína
-
Kodešová Klára
3:6, 6:4, 1:0
Škachová
-
Fuksová
Zvěřinová Klára
-
Slivková Barbora
7:5, 6:4
Blaščíková
-
Barnatová
Blaščíková Kateřina
-
Barnatová Veronika
(4)
3:6, 6:1, 1:0
Blaščíková
-
Barnatová
Hanke Magdalena
-
Kurcová Denisa
6:3, 7:5
Bohatová Zuzana
-
Bohatová Laura
Bohatová Zuzana
-
Bohatová Laura
(2)
7:5, 5:7, 1:0
Rozhodčí turnaje:
Ing. Aleš vejšický
Hrací plán byl automaticky vylosován
18.02.2023 16:26:47
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Bohatová Zuzana
90
15
Čížková Pavla
113
12
Blaščíková Kateřina
131
12
Vondrášková Kristýna
142
12
Škachová Magdaléna
144
12
Kodešová Klára
146
12
Fuksová Natalie
185
9
Bohatová Laura
203
9
Kategorie : 5
Součet BH: 93
Kódové číslo akce: 204035
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Bohatová Laura
16.08.2006
TJ Sokol Vysočany