Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  západočeský
Datum:  12.-14.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Cintl Matěj
 
 
 
Zahraj Adam
6:1, 6:2
 
Trnka Přemysl
6:3, 6:2
 
Kolář Václav
6:0, 6:1
 
Bureš Michal
6:1, 6:1
 
Růžička Václav
6:2, 6:2
 
Škrla Vojtěch
6:1, 6:3
 
Zapský Kryštof
6:0, 7:5
 
 
 
Janisch Petr
scr.
 
Gosler Marek
3:6, 6:2, 6:2
 
Benda Marek
6:4, 6:4
 
Riess Jan
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Brill Jindřich
 
Klír Petr
6:7 (11), 6:4, 7:6 (5)
 
 
 
Luhan Karel
6:2, 3:6, 6:3
 
Cordt Daniel
6:4, 6:2
 
Havlíček Květoslav
6:0, 6:3
 
Pánik Matěj
6:0, 6:0
 
 
6:3, 7:5
 
Dvořák Marek
 
Tocik Jan
6:2, 6:3
 
Strnad Jiří
6:0, 6:0
 
Růžek Filip
6:0, 7:5
 
Holzer Radek
6:2, 6:4
 
Pazdera Marek
scr.
 
Musil Jindřich
6:0, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Kraus Martin
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků26
NasazeníBH
Cintl Matěj 3925
Kraus Martin 4320
Zapský Kryštof 5220
Dvořák Marek 7715
Klír Petr 12712
Brill Jindřich 14512
Tocik Jan 1939
Škrla Vojtěch 1949
Kategorie : 8Součet BH: 122
Kódové číslo akce: 112880

Zapský Kryštof - Dvořák Marek
 
 
 
Havlíček Květoslav - Jankovský Jaroslav
6:1, 6:2
 
Gosler Marek - Pechan Jiří
6:3, 6:4
 
Gosler Milan - Kraus Martin
scr.
 
 
 
Strnad Jiří - Růžek Filip
6:0, 6:4
 
Janisch Petr - Leitner Antonín
6:0, 6:2
 
Tocik Jan - Samec Jan
3:6, 6:1, 1:0 (8)
 
Kolář Václav - Bureš Michal
4:6, 6:4, 1:0 (6)
 
 
6:1, 6:3
 
Brill Jindřich - Klír Petr
 
Holzer Radek - Musil Jindřich
6:2, 3:6, 1:0 (8)
 
Pánik Matěj - Kroupa Václav
6:4, 6:2
 
 
2:6, 7:6, 1:0 (5)
 
Cintl Matěj - Cordt Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Kučera Jan (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:
Počet dvojic12
NasazeníBH
Cintl Matěj 3925
Kraus Martin 4320
Zapský Kryštof 5220
Dvořák Marek 7715
Klír Petr 12712
Brill Jindřich 14512
Tocik Jan 1939
Kolář Václav 2259
Kategorie : 8Součet BH: 122
Kódové číslo akce: 114880

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mareš Vojtěch20.09.1986TJ Sokol Planá u Mar.Lázní

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kroupa Václav04.08.2000Tenisklub Cheb
Samec Jan14.01.1989TCG Karlovy Vary
Leitner Antonín05.09.1975TO Rotas Rotava
Pechan Jiří29.09.1980TK Škoda Plzeň z.s.
Jankovský Jaroslav30.09.1976TCG Karlovy Vary