Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihočeský
Datum:  12.-14.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Marcolla Jakub
 
 
 
Soukup Daniel
6:4, 6:0
 
Mazanec David
6:0, 6:2
 
Moucha Marek
6:0, 7:5
 
Fuka Jan
6:4, 6:1
 
Podoba Jan
6:2, 5:7, 6:4
 
Fáček Erik
6:1, 6:2
 
Jirovský Jakub
6:3, 4:6, 6:3
 
Křížek Matěj
6:3, 6:0
 
Mojžíš Dominik
6:2, 6:4
 
Mach Jan
6:1, 6:3
 
Mojžíš Patrik
scr.
 
Fiala Gustav
6:3, 6:2
 
Žemlička Josef
6:4, 6:0
 
Buček Milan
6:0, 6:1
 
Minárik Martin
7:6, 1:6, 7:6
 
Kolář Tomáš
6:3, 7:5
 
Pecháček Jonáš
6:1, 6:2
 
Homola Patrik
6:1, 6:1
 
Křížek David
2:6, 6:0, 6:1
 
Bouchner Aleš
6:4, 6:0
 
Dvořák Štěpán
6:1, 6:0
 
Chyba Lukáš
6:2, 6:0
 
Sedláček Jan
6:3, 6:4
 
Hrych Tomáš
6:2, 6:0
 
Kneys Radek
6:1, 6:1
 
Víšek Tomáš
6:1, 4:6, 4:6
 
Velek Zdeněk
4:6, 6:1, 6:1
 
Pešl Dominik
scr.
 
Vala Lukáš
6:1, 6:3
 
Brabec Jiří
6:3, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí: 9:00 - finále Marcolla,Chyba
Počet účastníků31
NasazeníBH
Marcolla Jakub 11912
Brabec Jiří 14512
Jirovský Jakub 1849
Chyba Lukáš 2109
Buček Milan 2279
Sedláček Jan 2766
Fáček Erik 3614
Minárik Martin 4764
Kategorie : 8Součet BH: 65
Kódové číslo akce: 112860

Marcolla Jakub - Codl Miroslav
 
 
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:4, 6:3
 
Křížek Matěj - Minárik Martin
7:6, 6:3
 
Brabec Jiří - Pecháček Jonáš
6:3, 6:3
 
 
 
Fiala Gustav - Podoba Jan
6:3, 6:0
 
Hrych Tomáš - Kolář Tomáš
2:6, 6:3, 1:0
 
Bouchner Aleš - Moucha Marek
6:2, 6:3
 
Fáček Erik - Fuka Jan
4:6, 6:2, 1:0
 
Sedláček Jan - Koutek Matěj
scr.
 
 
 
Žemlička Josef - Reiter Jakub Filip
6:3, 6:4
 
Mach Jan - Kneys Radek
6:1, 5:7, 1:0
 
 
6:2, 6:1
 
Buček Milan - Chyba Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Fuka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Neděle: Čtyřhry ne dříve než 12:00
Počet dvojic12
NasazeníBH
Marcolla Jakub 11912
Codl Miroslav 13512
Brabec Jiří 14512
Chyba Lukáš 2109
Buček Milan 2279
Reiter Jakub Filip 2466
Sedláček Jan 2766
Fáček Erik 3614
Kategorie : 8Součet BH: 70
Kódové číslo akce: 114860

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vácha Daniel08.12.1976TK SK Dobrá Voda u Č.B.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Reiter Jakub Filip22.10.2001LTC České Budějovice,z.s.
Codl Miroslav06.04.1988Jiskra Bechyně