Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  20.-22.11.
Věk. kategorie:  dospělí
Kadora Jakub
 
 
 
Knesl David
7:5, 6:4
 
OLŠAR Štěpán
3:6, 6:4, 6:4
 
Petráš Adam
5:7, 6:3, 6:4
 
Kalousek Kryštof
6:3, 6:3
 
Lankočí Matyáš
6:4, 6:2
 
Zoubek Vojtěch
6:1, 6:1
 
Bartoš Adam
3:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Filo Daniel
6:1, 6:2
 
Vacula Filip
6:2, 6:2
 
Myslivec Šimon
6:4, 6:1
 
Janík Petr
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Bako Jan
 
Marančák Jan
6:2, 6:3
 
 
 
Nováček Filip
6:1, 6:2
 
Postupa Martin
6:4, 6:4
 
Doskočil Martin
6:4, 6:1
 
Fojtů Michal
6:1, 3:6, 6:2
 
 
6:4, 2:2, scr.
 
Nedvídek Jan
 
Kubín Matěj
6:2, 3:6, 6:3
 
Velčovský Vojtěch
6:7 (4), 6:2, 6:4
 
Olša Michal
6:4, 6:4
 
Mihoč Jakub
7:6 (8), 7:6 (6)
 
Ichnovský Marek
6:2, 7:5
 
Havránek Jakub
7:6 (10), 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Buffa Petr
 
Rozhodčí turnaje: Bena Radovan (platná licence B do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Opálka Matyas - řádne omluven v den prezentace.
Počet účastníků26
NasazeníBH
Kadora Jakub 5815
Buffa Petr 1499
Bartoš Adam 1639
Nedvídek Jan 2426
Zoubek Vojtěch 3414
Marančák Jan 3624
Bako Jan 4044
Kubín Matěj 4354
Kategorie : 8Součet BH: 55
Kódové číslo akce: 102970

Kadora Jakub - Mihoč Jakub
 
 
 
Ichnovský Marek - Nováček Filip
6:1, 6:2
 
Olša Michal - OLŠAR Štěpán
4:6, 6:3, 1:0 (7)
 
 
6:3, 7:6 (4)
 
Kubín Matěj - Marančák Jan
 
 
6:1, 6:1
 
Havránek Jakub - Velčovský Vojtěch
 
 
6:3, 3:6, 1:0 (10)
 
Fojtů Michal - Postupa Richard
 
 
6:4, 6:3
 
Janík Petr - Lankočí Matyáš
 
 
6:3, 6:3
 
Knesl David - Kalousek Kryštof
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Buffa Petr - Filo Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Bena Radovan (platná licence B do 31.12.2024)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Kadora Jakub 5815
Buffa Petr 1499
Marančák Jan 3624
Kubín Matěj 4354
Janík Petr 4414
Nováček Filip 4614
Postupa Richard 4614
Mihoč Jakub 5123
Kategorie : 8Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 104970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zeithamel David27.02.2003TK DEZA Valašské Meziříčí
Opálka Matyas11.01.2003VSK VŠB-TU Ostrava
Bartoš Adrian13.08.2006VSK VŠB-TU Ostrava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bartoš Adam06.12.1994VSK VŠB-TU Ostrava
Filo Daniel23.04.1995VSK VŠB-TU Ostrava
Havránek Jakub19.04.2002VSK VŠB-TU Ostrava
Postupa Richard10.03.2003VSK VŠB-TU Ostrava