Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  20.-23.11.
Věk. kategorie:  dospělí
Prachař Jakub
 
Švojgr Kryštof
6:4, 6:0
 
Brož Dominik
6:3, 6:2
 
Forman Max
6:0, 6:3
 
Šťastný Zoran
6:1, 6:0
 
Pačes Filip
6:2, 6:2
 
Kopecký Maxmilián Albert
4:6, 7:6 (3), 1:1, scr.
 
Hegenbart Max
6:0, 6:2
 
Štětka Ondřej
scr.
 
Durovič Boris
0:6, 7:6 (5), 6:3
 
Holík Denis
3:6, 7:5, 6:2
 
Řezníček Vladimír
6:1, 6:3
 
Juha Konrád
5:7, 6:3, 6:0
 
Duda Adam
6:1, 6:0
 
Hlaváček Martin
6:4, 6:1
 
Kubín Marian
6:3, 6:3
 
Zlatohlávek Tomáš
scr.
 
Vašíř Adam
6:3, 6:3
 
Kočvara Filip
6:1, 6:1
 
Jašek David
6:0, 6:0
 
Bega Petr
6:7 (5), 6:4, 6:4
 
Průcha Oliver
7:6 (5), 6:3
 
Fáček Jan
6:3, 6:1
 
Blecha Adam
6:4, 6:2
 
Arendar Roman
7:5, 2:6, 6:2
 
Kotarac Oliver
6:3, 6:3
 
Hájek Tobiáš
6:1, 6:4
 
Pelda Ondřej
scr.
 
Špringer Adam
6:0, 6:0
 
Bien Daniel
6:1, 6:1
 
Bena Libor
6:0, 6:2
 
Baum Štěpán
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Finále: hráč Prachař vzdal finále z důvodu přijetí na turnaj ITF v Ostravě. Semifinále Štětka - Prachař vzdal hráč Štětka pro pracovní povinnosti
Semifinále Blecha vs. Baum se hraje v pondělí od 10 hodin..
ve 14,30 se hraje finále čtyřhry Covidová opatření: všichni účastníci (doprovod i diváci) se musí prokázat potvrzením o očkování, platným testem nebo prodělaným covidem, od pondělí 22. 11. 21 platí pouze potvrzení o očkování či prodělání nemoci.
Prosím hráče, aby se dostavili včas a s přesnou výší vkladu k paní Aleně Češkové Doprovod žádáme, aby omezil svou přítomnost v hale.
Odkaz na stránky turnaje (zde je los i program): ODKAZ NA VISTA STRÁNKY - A ROZKLIKNOUT VISTA TV
Počet účastníků32
NasazeníBH
Prachař Jakub 4420
Baum Štěpán 6415
Štětka Ondřej 7215
Blecha Adam 7715
Kubín Marian 9012
Arendar Roman 10912
Zlatohlávek Tomáš 11612
Hegenbart Max 12612
Kategorie : 8Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 102800

Baum Štěpán - Prachař Jakub
 
 
 
Holík Denis - Kopecký Maxmilián Albert
6:2, 6:1
 
Filip Jakub - Vašíř Adam
6:0, 6:2
 
Hegenbart Max - Kazda Martin
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Fáček Jan - Šťastný Zoran
 
Kotarac Oliver - Průcha Oliver
6:3, 6:4
 
Bien Daniel - Hlaváček Martin
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Kubín Marian - Zlatohlávek Tomáš
 
Durovič Boris - Švojgr Kryštof
2:6, 7:6 (4), 1:0 (9)
 
Brož Dominik - Janko Antonín
6:0, 6:3
 
 
6:2, 4:6, 1:0 (9)
 
Arendar Roman - Štětka Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence AV do 31.12.2024)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Prachař Jakub 4420
Baum Štěpán 6415
Štětka Ondřej 7215
Kubín Marian 9012
Arendar Roman 10912
Filip Jakub 10912
Zlatohlávek Tomáš 11612
Hegenbart Max 12612
Kategorie : 8Součet BH: 110
Kódové číslo akce: 104800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Filip Jakub25.09.2005TK Sparta Praha
Kazda Martin26.07.2001TJ Sokol Vysočany
Janko Antonín15.11.2003Tenis & Padel klub Písečná, z.s.