Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
9
TK Písnice A SK Meteor Praha
7:2
15:4
106:56
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kohout Petr
1
Masař Maxmilián
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
2.
Macháč Martin
1
Šteinfeld Jakub
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
3.
Bártková Veronika
4
Kácová Eliška Viktorie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Šmehýlová Magdaléna
1
Bilous Margarita
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Svoboda David
1
Ježek Filip
1
6:4
0:6
6:7
12
17
1
2
0
1
6.
Svoboda Martin
1
Touret Matthias
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Bártková Veronika
Šmehýlová Magdaléna
4
1
Kácová Eliška Viktorie
Bilous Margarita
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Kohout Petr
Macháč Martin
1
1
Masař Maxmilián
Šteinfeld Jakub
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
9.
Svoboda David
Svoboda Martin
1
1
Ježek Filip
Touret Matthias
1
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
               
106
56
15
4
7
2

Soupiska TK Písnice A

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Robin
10.03.2010
767
3
2
Kohout Petr
09.12.2011
896
1
3
Macháč Martin
17.03.2011
896
1
4
Vu Long
08.10.2010
896
1
5
Svoboda David
22.03.2011
896
1
6
Svoboda Martin
02.11.2012
896
1
7
Pozzi Christopher
02.07.2011
896
1
8
Mikulecký David
31.01.2010
896
1
9
HRADECKÝ LUKÁŠ
06.05.2010
896
1
21
Bártková Veronika
07.11.2010
364
4
22
Šmehýlová Magdaléna
14.09.2010
727
1
23
Davidová Kristýna
17.06.2011
727
1
24
Moravcová Anna
11.02.2010
727
1
25
Svobodová Viktorie Sofie
19.04.2012
727
1
26
Holíková Klára
28.08.2013
727
1
27
Kwesonsa Ella Nandolo
16.06.2011
727
1

Soupiska SK Meteor Praha

jméno
nar.
BH
1
Masař Maxmilián
05.06.2010
896
1
2
Šteinfeld Jakub
29.09.2010
896
1
3
Šebeček Albert
30.11.2010
896
1
4
Ježek Filip
10.05.2010
896
1
5
Vinduška Kristián
04.12.2012
896
1
6
Rybenský Patrik
08.01.2013
896
1
7
Touret Matthias
24.09.2013
896
1
21
Vondráčková Michaela
06.06.2010
727
1
22
Kácová Eliška Viktorie
25.02.2010
727
1
23
Bilous Margarita
02.04.2012
727
1
24
Hulcová Agáta
11.01.2012
727
1