Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
6
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Radlice z.s.
2:7
4:14
36:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Neřold Vojtěch
1
Hamouz Petr (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Hernych Jan
1
Langer Ondřej
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
3.
Brabcová Karolína
1
Gothardová Nella
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Kyselová Karolína
1
Miškovská Veronika
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
5.
Jaroš Saul
1
Gothard Tobias
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Bašista Juraj
1
Fára Daniel
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Neřold Vojtěch
Bašista Juraj
1
1
Hamouz Petr (H)
Fára Daniel
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Hernych Jan
Jaroš Saul
1
1
Langer Ondřej
Gothard Tobias
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Brabcová Karolína
Kyselová Karolína
1
1
Gothardová Nella
Miškovská Veronika
1
1
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
               
36
97
4
14
2
7

Soupiska Sokol Dolní Počernice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Hátle Matěj
29.06.2010
896
1
2
Neřold Vojtěch
24.05.2011
896
1
3
Hernych Jan
26.02.2012
896
1
4
Škrdlant Nicolas
02.10.2011
896
1
5
Jaroš Saul
10.09.2013
896
1
6
Bašista Juraj
01.06.2012
896
1
7
Prajs Zdeněk
04.11.2013
896
1
8
Lanča Šimon
14.08.2012
896
1
21
Brabcová Karolína
15.11.2010
727
1
22
Kyselová Karolína
03.03.2012
727
1
23
Grytsenko Viktoriia (Z)
03.04.2012
727
1
24
Zelenková Anna
22.09.2013
727
1
25
Hernychová Luisa
05.12.2013
727
1

Soupiska TJ Radlice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Hamouz Petr (H)
24.05.2012
896
1
2
Langer Ondřej
25.11.2012
896
1
3
Gothard Tobias
11.09.2013
896
1
4
Fára Daniel
12.07.2010
896
1
5
Vomela Karel
30.12.2010
896
1
6
Rožok Matvej
02.11.2014
896
1
21
Gothardová Nella
13.05.2010
727
1
22
Miškovská Veronika
25.09.2011
727
1
23
Valášková Viktorie
03.02.2012
727
1
24
Lehnerová Nikol
02.05.2013
727
1
25
Součková Josephine
29.03.2010
727
1
26
Braunová Laura
02.04.2013
727
1