Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
4
SK Aritma Praha B Sokol Dolní Počernice z.s.
9:0
18:0
109:20
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Dobric Ognjen (Z)
1
Hátle Matěj
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
2.
Skalický Jiří
1
Neřold Vojtěch
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Daďová Magdaléna
4
Kyselová Karolína
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Ihnaťuková Karina
4
Hernychová Luisa
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Rabas Jáchym
1
Hernych Jan
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Pugner Robin
1
Škrdlant Nicolas
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
7.
Daďová Magdaléna
Ihnaťuková Karina
4
4
Kyselová Karolína
Hernychová Luisa
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Dobric Ognjen (Z)
Skalický Jiří
1
1
Hátle Matěj
Neřold Vojtěch
1
1
6:0
7:6
 
13
6
2
0
1
0
9.
Rabas Jáchym
Pugner Robin
1
1
Hernych Jan
Škrdlant Nicolas
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
109
20
18
0
9
0

Soupiska SK Aritma Praha B

jméno
nar.
BH
1
Zenkl Petr
02.01.2012
896
1
2
Dobric Ognjen (Z)
28.07.2011
896
1
3
Aujezdský Michal
15.09.2013
896
1
4
Skalický Jiří
15.09.2012
896
1
5
Rabas Jáchym
25.10.2012
896
1
6
Pugner Robin
28.07.2010
896
1
7
Levans James
28.11.2012
896
1
8
Kodl Václav
02.06.2014
896
1
9
Malý Kryštof
16.06.2014
896
1
10
Forejtek Eliáš
28.06.2014
896
1
11
Melichařík Baltazar
02.08.2013
896
1
12
Gao Tianshuo (Z)
02.10.2010
896
1
21
Daďová Magdaléna
29.04.2010
324
4
22
Ihnaťuková Karina
30.04.2011
361
4
23
Plzáková Dominika (H)
05.12.2012
605
3
24
Stejskalová Mariana
07.11.2011
670
3
25
Boudová Johana
29.10.2011
727
1
26
Janeček Julie
23.01.2014
727
1
27
Forejtková Esmira
05.04.2013
727
1
28
Samková Simona
30.12.2013
727
1

Soupiska Sokol Dolní Počernice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Hátle Matěj
29.06.2010
896
1
2
Neřold Vojtěch
24.05.2011
896
1
3
Hernych Jan
26.02.2012
896
1
4
Škrdlant Nicolas
02.10.2011
896
1
5
Jaroš Saul
10.09.2013
896
1
6
Bašista Juraj
01.06.2012
896
1
7
Prajs Zdeněk
04.11.2013
896
1
8
Lanča Šimon
14.08.2012
896
1
21
Brabcová Karolína
15.11.2010
727
1
22
Kyselová Karolína
03.03.2012
727
1
23
Grytsenko Viktoriia (Z)
03.04.2012
727
1
24
Zelenková Anna
22.09.2013
727
1
25
Hernychová Luisa
05.12.2013
727
1