Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024
21
SK Meteor Praha TGC Kunratice
5:4
10:8
80:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Masař Maxmilián
1
Růžanský Denis
3
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Šteinfeld Jakub
1
Paidar Vít
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
3.
Vondráčková Michaela
1
Kolářová Viktorie (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Kácová Eliška Viktorie
1
Taussig Tamar (H)
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Šebeček Albert
1
Pressl Dominik
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Rybenský Patrik
1
Žďárský Adam
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Vondráčková Michaela
Hulcová Agáta
1
1
Kolářová Viktorie (H)
Taussig Tamar (H)
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Masař Maxmilián
Šebeček Albert
1
1
Růžanský Denis
Pressl Dominik
3
1
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Šteinfeld Jakub
Rybenský Patrik
1
1
Paidar Vít
Žďárský Adam
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
80
70
10
8
5
4

Soupiska SK Meteor Praha

jméno
nar.
BH
1
Masař Maxmilián
05.06.2010
896
1
2
Šteinfeld Jakub
29.09.2010
896
1
3
Šebeček Albert
30.11.2010
896
1
4
Ježek Filip
10.05.2010
896
1
5
Vinduška Kristián
04.12.2012
896
1
6
Rybenský Patrik
08.01.2013
896
1
7
Touret Matthias
24.09.2013
896
1
21
Vondráčková Michaela
06.06.2010
727
1
22
Kácová Eliška Viktorie
25.02.2010
727
1
23
Bilous Margarita
02.04.2012
727
1
24
Hulcová Agáta
11.01.2012
727
1

Soupiska TGC Kunratice

jméno
nar.
BH
1
Růžanský Denis
07.04.2010
693
3
2
Vejsada David
06.07.2010
693
3
3
Paidar Vít
21.09.2012
896
1
4
Pressl Dominik
25.01.2010
896
1
5
Žďárský Adam
30.04.2013
896
1
6
Žďárský Daniel
30.04.2013
896
1
21
Kolářová Viktorie (H)
31.01.2011
727
1
22
Taussig Tamar (H)
11.01.2011
727
1
23
Berki Jasmína
29.11.2012
727
1