Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
18
TK Písnice A Sokol Dolní Počernice z.s.
7:0
14:0
85:17
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sýkora Robin
3
Hátle Matěj
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
2.
Macháč Martin
1
Neřold Vojtěch
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Bártková Veronika
4
Kyselová Karolína
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Davidová Kristýna
1
Hernychová Luisa
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Vu Long
1
Hernych Jan
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Svoboda David
1
Škrdlant Nicolas
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
7.
Sýkora Robin
Macháč Martin
3
1
Hátle Matěj
Neřold Vojtěch
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
85
17
14
0
7
0

Soupiska TK Písnice A

jméno
nar.
BH
1
Sýkora Robin
10.03.2010
767
3
2
Kohout Petr
09.12.2011
896
1
3
Macháč Martin
17.03.2011
896
1
4
Vu Long
08.10.2010
896
1
5
Svoboda David
22.03.2011
896
1
6
Svoboda Martin
02.11.2012
896
1
7
Pozzi Christopher
02.07.2011
896
1
8
Mikulecký David
31.01.2010
896
1
9
HRADECKÝ LUKÁŠ
06.05.2010
896
1
21
Bártková Veronika
07.11.2010
364
4
22
Šmehýlová Magdaléna
14.09.2010
727
1
23
Davidová Kristýna
17.06.2011
727
1
24
Moravcová Anna
11.02.2010
727
1
25
Svobodová Viktorie Sofie
19.04.2012
727
1
26
Holíková Klára
28.08.2013
727
1
27
Kwesonsa Ella Nandolo
16.06.2011
727
1

Soupiska Sokol Dolní Počernice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Hátle Matěj
29.06.2010
896
1
2
Neřold Vojtěch
24.05.2011
896
1
3
Hernych Jan
26.02.2012
896
1
4
Škrdlant Nicolas
02.10.2011
896
1
5
Jaroš Saul
10.09.2013
896
1
6
Bašista Juraj
01.06.2012
896
1
7
Prajs Zdeněk
04.11.2013
896
1
8
Lanča Šimon
14.08.2012
896
1
21
Brabcová Karolína
15.11.2010
727
1
22
Kyselová Karolína
03.03.2012
727
1
23
Grytsenko Viktoriia (Z)
03.04.2012
727
1
24
Zelenková Anna
22.09.2013
727
1
25
Hernychová Luisa
05.12.2013
727
1