Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
4
0
32:4
65:11
417:155
8
2
TK Písnice A
Tisknout
3
1
20:14
41:29
335:257
7
3
TGC Kunratice
Tisknout
2
2
21:15
45:33
355:288
6
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
2
2
18:18
38:37
296:328
6
5
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
2
15:21
31:44
266:323
6
6
SK Meteor Praha
Tisknout
1
3
14:22
31:46
281:327
5
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
4
4:30
9:60
125:397
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
14
SK Aritma Praha B TGC Kunratice
7:2
15:6
106:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Zenkl Petr
1
Růžanský Denis
3
3:6
6:4
4:6
13
16
1
2
0
1
2.
Aujezdský Michal
1
Pressl Dominik
1
7:5
3:6
7:5
17
16
2
1
1
0
3.
Ihnaťuková Karina
4
Kolářová Viktorie (H)
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Boudová Johana
1
Taussig Tamar (H)
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Rabas Jáchym
1
Žďárský Adam
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Gao Tianshuo (Z)
1
Žďárský Daniel
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Ihnaťuková Karina
Boudová Johana
4
1
Kolářová Viktorie (H)
Taussig Tamar (H)
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
8.
Zenkl Petr
Aujezdský Michal
1
1
Růžanský Denis
Pressl Dominik
3
1
3:6
6:3
1:0
10
9
2
1
1
0
9.
Rabas Jáchym
Gao Tianshuo (Z)
1
1
Žďárský Adam
Žďárský Daniel
1
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
               
106
62
15
6
7
2

Soupiska SK Aritma Praha B

jméno
nar.
BH
1
Zenkl Petr
02.01.2012
896
1
2
Dobric Ognjen (Z)
28.07.2011
896
1
3
Aujezdský Michal
15.09.2013
896
1
4
Skalický Jiří
15.09.2012
896
1
5
Rabas Jáchym
25.10.2012
896
1
6
Pugner Robin
28.07.2010
896
1
7
Levans James
28.11.2012
896
1
8
Kodl Václav
02.06.2014
896
1
9
Malý Kryštof
16.06.2014
896
1
10
Forejtek Eliáš
28.06.2014
896
1
11
Melichařík Baltazar
02.08.2013
896
1
12
Gao Tianshuo (Z)
02.10.2010
896
1
21
Daďová Magdaléna
29.04.2010
324
4
22
Ihnaťuková Karina
30.04.2011
361
4
23
Plzáková Dominika (H)
05.12.2012
605
3
24
Stejskalová Mariana
07.11.2011
670
3
25
Boudová Johana
29.10.2011
727
1
26
Janeček Julie
23.01.2014
727
1
27
Forejtková Esmira
05.04.2013
727
1
28
Samková Simona
30.12.2013
727
1

Soupiska TGC Kunratice

jméno
nar.
BH
1
Růžanský Denis
07.04.2010
693
3
2
Vejsada David
06.07.2010
693
3
3
Paidar Vít
21.09.2012
896
1
4
Pressl Dominik
25.01.2010
896
1
5
Žďárský Adam
30.04.2013
896
1
6
Žďárský Daniel
30.04.2013
896
1
21
Kolářová Viktorie (H)
31.01.2011
727
1
22
Taussig Tamar (H)
11.01.2011
727
1
23
Berki Jasmína
29.11.2012
727
1