Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
13
SK Meteor Praha TJ Radlice z.s.
7:2
15:5
105:55
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Masař Maxmilián
1
Hamouz Petr (H)
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Šteinfeld Jakub
1
Langer Ondřej
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
3.
Vondráčková Michaela
1
Gothardová Nella
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Kácová Eliška Viktorie
1
Miškovská Veronika
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
5.
Šebeček Albert
1
Fára Daniel
1
4:6
6:1
4:6
14
13
1
2
0
1
6.
Ježek Filip
1
Vomela Karel
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Vondráčková Michaela
Kácová Eliška Viktorie
1
1
Gothardová Nella
Miškovská Veronika
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Masař Maxmilián
Ježek Filip
1
1
Langer Ondřej
Vomela Karel
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
9.
Šebeček Albert
Šteinfeld Jakub
1
1
Hamouz Petr (H)
Fára Daniel
1
1
6:4
6:7
1:0
13
11
2
1
1
0
               
105
55
15
5
7
2

Soupiska SK Meteor Praha

jméno
nar.
BH
1
Masař Maxmilián
05.06.2010
896
1
2
Šteinfeld Jakub
29.09.2010
896
1
3
Šebeček Albert
30.11.2010
896
1
4
Ježek Filip
10.05.2010
896
1
5
Vinduška Kristián
04.12.2012
896
1
6
Rybenský Patrik
08.01.2013
896
1
7
Touret Matthias
24.09.2013
896
1
21
Vondráčková Michaela
06.06.2010
727
1
22
Kácová Eliška Viktorie
25.02.2010
727
1
23
Bilous Margarita
02.04.2012
727
1
24
Hulcová Agáta
11.01.2012
727
1

Soupiska TJ Radlice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Hamouz Petr (H)
24.05.2012
896
1
2
Langer Ondřej
25.11.2012
896
1
3
Gothard Tobias
11.09.2013
896
1
4
Fára Daniel
12.07.2010
896
1
5
Vomela Karel
30.12.2010
896
1
6
Rožok Matvej
02.11.2014
896
1
21
Gothardová Nella
13.05.2010
727
1
22
Miškovská Veronika
25.09.2011
727
1
23
Valášková Viktorie
03.02.2012
727
1
24
Lehnerová Nikol
02.05.2013
727
1
25
Součková Josephine
29.03.2010
727
1
26
Braunová Laura
02.04.2013
727
1