Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
39:6
79:18
521:224
10
2
TGC Kunratice
Tisknout
3
3
34:20
71:44
536:401
9
3
TK Písnice A
Tisknout
3
2
22:21
48:43
404:361
8
4
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.a a
Tisknout
3
2
23:22
49:47
381:413
8
5
SK Meteor Praha
Tisknout
2
3
19:26
41:54
361:397
7
6
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
15:30
32:62
299:434
7
7
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
0
5
8:35
19:71
210:482
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
12
TJ Radlice z.s. SK Aritma Praha B
1:8
2:16
31:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hamouz Petr (H)
1
Zenkl Petr
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
2.
Langer Ondřej
1
Aujezdský Michal
1
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Gothardová Nella
1
Daďová Magdaléna
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Miškovská Veronika
1
Ihnaťuková Karina
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Gothard Tobias
1
Rabas Jáchym
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Fára Daniel
1
Pugner Robin
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Gothardová Nella
Miškovská Veronika
1
1
Daďová Magdaléna
Ihnaťuková Karina
4
4
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Hamouz Petr (H)
Langer Ondřej
1
1
Zenkl Petr
Aujezdský Michal
1
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Gothard Tobias
Fára Daniel
1
1
Rabas Jáchym
Pugner Robin
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
31
101
2
16
1
8

Soupiska TJ Radlice z.s.

jméno
nar.
BH
1
Hamouz Petr (H)
24.05.2012
896
1
2
Langer Ondřej
25.11.2012
896
1
3
Gothard Tobias
11.09.2013
896
1
4
Fára Daniel
12.07.2010
896
1
5
Vomela Karel
30.12.2010
896
1
6
Rožok Matvej
02.11.2014
896
1
21
Gothardová Nella
13.05.2010
727
1
22
Miškovská Veronika
25.09.2011
727
1
23
Valášková Viktorie
03.02.2012
727
1
24
Lehnerová Nikol
02.05.2013
727
1
25
Součková Josephine
29.03.2010
727
1
26
Braunová Laura
02.04.2013
727
1

Soupiska SK Aritma Praha B

jméno
nar.
BH
1
Zenkl Petr
02.01.2012
896
1
2
Dobric Ognjen (Z)
28.07.2011
896
1
3
Aujezdský Michal
15.09.2013
896
1
4
Skalický Jiří
15.09.2012
896
1
5
Rabas Jáchym
25.10.2012
896
1
6
Pugner Robin
28.07.2010
896
1
7
Levans James
28.11.2012
896
1
8
Kodl Václav
02.06.2014
896
1
9
Malý Kryštof
16.06.2014
896
1
10
Forejtek Eliáš
28.06.2014
896
1
11
Melichařík Baltazar
02.08.2013
896
1
12
Gao Tianshuo (Z)
02.10.2010
896
1
21
Daďová Magdaléna
29.04.2010
324
4
22
Ihnaťuková Karina
30.04.2011
361
4
23
Plzáková Dominika (H)
05.12.2012
605
3
24
Stejskalová Mariana
07.11.2011
670
3
25
Boudová Johana
29.10.2011
727
1
26
Janeček Julie
23.01.2014
727
1
27
Forejtková Esmira
05.04.2013
727
1
28
Samková Simona
30.12.2013
727
1